Asus Zenfone 2 vs Oneplus 2

Özellik olarak Oneplus 2 modeline yönelir herkes ama, Oneplus 2 sorunlu bir cihaz. Snapdragon'un 2.1 versiyonunu kullandıklarını ve bu versiyonda ısınma sorunlarının çözüldüğünü öngördüklerini okumuştum bir yerde. Fakat kullanıcı yorumları hiç de öyle söylemiyor. Performans açısından da beklentilerini karşılamadı. Zenfone, bazı kullanıcılar açısından tasarımı beğenilmiyor. Ben ise aksine hoş buluyorum. Fakat sana tavsiyem, 800 lira civarında olan Laser modelini almaktansa üzerine 300 lira daha koyup Zenfone 2 almanı öneririm. 5 inç sana ideal geliyorsa diyecek lafım yok ama, tercih meselesi.
Ayrıca bir diğer önerim de, Huawei Ascend G7. Fiyatına göre harika performansı var. 750-800 lira civarında fiyatı. Ben Huawei kullanıcısıyım. Gayet memnunum. 3-4 ay sonra bütün operatörler 4G ye geçecek. Laser 4G desteklemiyor fakat G7 destekliyor.

Oneplus Two daha iyi bir cihaz ama işlemci olarak sorunlu bir cihaz. Aldığınız zaman pişman olabilirsiniz. Zenfone Laser'a yönelmek daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı