Asus Zenfone 2 ZE551ML 4G-32GB

Asya Ay

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, bu modeli satın almayı planlıyorum. Telefon hakkındaki düşüncelerinizi ve sorunu varsa bilmek isterim.
Model ; Asus Zenfone 2 ZE551ML 4GB 32GB Buzul Grisi
Fiyat ; 1199 TL

Alınabilir telefon. O fiyatta güzel özelliklere sahip. Pil süresi çok daha uzun bir telefon isterseniz o fiyatta Lenovo Vibe P1 var alternatif olarak.

Alınabilir telefon. O fiyatta güzel özelliklere sahip. Pil süresi çok daha uzun bir telefon isterseniz o fiyatta Lenovo Vibe P1 var alternatif olarak.
Bakın yukarıda iki kere daha belirtmeme rağmen telefon tavsiyesi alıyorum. :) Bu modeli kullanan var ise eğer telefon hakkındaki görüşlerini, tespit ettiği sorunları bilmek isterim.

Dün gece sipariş ettim, bu sabah elime ulaştı. Telefon hakkında genel bir inceleme yapmadım fakat gözüme çarpan iki eksisi var. Alt tuşların ışıklandırması olmaması ve arka ses açma-kapama düğmesinin gevşek olması. Bunların dışında ilk kullanımda gerçekten memnun etti. İçinde yüklü olarak gelen uygulamalar gerçekten faydalı. 5.5'' boyutuna göre gerçekten kullanımı rahat. Bilmek istediğiniz birşey varsa yardımcı olabilirim.

İşlemcisi 1.8 Ghz olandan mı aldınız 2.3 Ghz olandan mı? Bende almayı düşünüyorum.

Bu arada belirtmek isterim. Cihaz çok hızlı şarj oluyor fakat bu sebeple şarj esnasında fazla ısınıyor.

Bende 2.3 Ghz olandan almayı düşünüyorum, 100 TL'lik fiyat farkına değer mi?
1.8 Ghz'lik modeli kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim fakat kırpılmış bir modeli hiçbir zaman tercih etmem.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı