ASUS ZenFone 3 Max ROM'u yanlışlıkla sildim, ne yapmalıyım?

fatih h

Hectopat
Daha fazla  
ROM'u sildim yanlışlıkla ama TWRP Recovery duruyor. Sadece Recovery menusu acılıyor. ben nasıl telefonuma ROM'u yükleyebilirmiyim?
Cihazim ASUS ZenFone 3 Max 5.2 ZC520TL 7.0'dı.

Son düzenleme:
Asus telefon forumlarında ve Android sayfalarında araştırarak orijinal ROM bulabilirsiniz belki. Benimde Samsung cihazımda başıma gelmişti. Orijinal bulamadığım için hoşuma giden birşey yüklemiştim.

Peki nasıl kuracağım?
Asus için bilmiyorum da USB kablo üzerinden herşeyi otomatik yapan programlar var ZİP dosyası indirip programa atıyorsun, program telefona kuruyor. Lakin indireceğin dosya telefonun ile aynı seri NO'ya sahip olmalı. Bende çok bilgili değilim internetten rehberler sayesinde yapmıştım. 30 dakikalık araştırma ile bulabilirsin. Ha yok ben bulamadım, anlamadım, İngilizcem yok dersen belki mahallelerdeki telefoncular belli bir miktar karşılığı yapabilirler.

Ben ROM'u TWRP'den kurmayı denedim yukleniyor ama sadece TWRP acılıyor sistemi yeniden baslatınca da aynı TWRP acılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı