Asus zenfone 5 ayarında telefon önerisi

Zenfone 5 sarj sorununa rağmen alınır mı?

• Evet

Oy: 13 86,7%
  • Hayır

Oy: 2 13,3%

• Oy verenlerin toplamı
    15

azuz1907

Hectopat
Daha fazla  
Zenfone 5 çok sevdiğim bir telefondu ama forumlarda orda burda şarj sorunu bariz şekilde olduğunu görünce vazgeçmiş sayılırım ama hala tam emin değilim. Önereceğiniz telefon şarj sorunu olmayan birşey biliyorum o sorun her telefon da vardır ama ZF5 de bariz bir şey her neyse arkadaşlar bana önereceğiniz telefon Zenfone standartlarında bir telefon olsun kısacası Zenfone 5ten sonra iyisi bu tabi ZF5 android lolipop da alacak o fiyata diğer telefonlar alırmı onuda göz önünde bulundurursak.

Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

0 mesaj Techno dan beklenmeyen şeyler neden böyle.

Alinir o fiyata alacagin telefonlardan cok memnun olmayi beklenme, yaninda sarj aleti tasirsin sorun degil. Zaten whatsapp facebook instagram gibi gunluk kullanimda idare eder. Ama telefonu eline alip vakit geciriyorsan gun de iki defa bitirebilirsin sarjini. Cok tavsiye etmemekle beraber alternatiflerini soyleyeyim arastir: Turkcell T50, Moto G.

Hatta 2 ay kullandim sikayetlerimi soyleyeyim ona gore al.
1. Telefonla konusurken ses boguk geliyor. Bazen anlasilmaz oluyor ama kisik degil hatta yuksek bile.
2. Batarya problemi.
3.Kulakligin sesi cok iyi degil ve mikrofonu yok kulaklikla konusurken telefonun altina dogru konusman gerekiyor.
4. Kulaklikla alakali degil sanirim ama telefon kulakliga cok yuksek ses vermiyor. Benim icin onemliydi.
5. Hoparlorle cok muzik dinlemem ama onun da sesi cok kuvvetli cikmiyor.

Eski telefonumun tutusunu falan ozledim ama note 3 e gecince bu konularda rahatladim bayagi. Aklima baska bir sey gelirse editlerim.

Alinir o fiyata alacagin telefonlardan cok memnun olmayi beklenme, yaninda sarj aleti tasirsin sorun degil. Zaten whatsapp facebook instagram gibi gunluk kullanimda idare eder. Ama telefonu eline alip vakit geciriyorsan gun de iki defa bitirebilirsin sarjini. Cok tavsiye etmemekle beraber alternatiflerini soyleyeyim arastir: Turkcell T50, Moto G.

Hatta 2 ay kullandim sikayetlerimi soyleyeyim ona gore al.
1. Telefonla konusurken ses boguk geliyor. Bazen anlasilmaz oluyor ama kisik degil hatta yuksek bile.
2. Batarya problemi.
3.Kulakligin sesi cok iyi degil ve mikrofonu yok kulaklikla konusurken telefonun altina dogru konusman gerekiyor.
4. Kulaklikla alakali degil sanirim ama telefon kulakliga cok yuksek ses vermiyor. Benim icin onemliydi.
5. Hoparlorle cok muzik dinlemem ama onun da sesi cok kuvvetli cikmiyor.

Eski telefonumun tutusunu falan ozledim ama note 3 e gecince bu konularda rahatladim bayagi. Aklima baska bir sey gelirse editlerim.
Kulaklık gayet iyi bence temiz ve yüksek veriyor sesi tabi bu herkeze göre değişebilir.Bu arada kulaklığında mikrofon var.

Teşekkür ederim arkadaşlar Berkay Aydın ellerin dert görmesin kardeş . zenfone 6 almayıda duşunmuuyor değilim o telefona ön yargılıydım ama bu ZF5 durumundan sonra bana daha cazip geldi diyebilirim ebatı buyuk olmasa sorun yokta çok buyuk be abicim ya ama hala düşünüyorum şuan Lumia 625 kullanıyorum birden hem inç hem uzunluk buyuk alışması biraz zor tek elle kullanımıda zor ama herşeye rağmen Zf5 alıp pişman olacagıma bunu alıp alışabilirim diye düşünüyorum

Kulaklik farklidir belki benimkinde mikrofon yoktu ve ses kalitesi de cok dusuktu. Vatandan almistim. Zf6 yi eline bi al satin almadan once cerceveleri de genis cihazin cepte tasinmasi cok zor. zf5'in sarj disinda sikintisi yok. Belki baska bi sebebi vardir ama kamera konusunda zf5 ten daha memnundum. Note 3 ten o kadar memnun degilim. Zf5 daha net ve seri cekiyordu.

Pil sorunu olmasin diyorsaniz Zenfone 6 alabilirsiniz. Eğer Zenfone serisini sevmesseniz T50 alin. Unutmayın ki T50 ye güncelleme gelmeyecek.

Kulaklik farklidir belki benimkinde mikrofon yoktu ve ses kalitesi de cok dusuktu. Vatandan almistim. Zf6 yi eline bi al satin almadan once cerceveleri de genis cihazin cepte tasinmasi cok zor. zf5'in sarj disinda sikintisi yok. Belki baska bi sebebi vardir ama kamera konusunda zf5 ten daha memnundum. Note 3 ten o kadar memnun degilim. Zf5 daha net ve seri cekiyordu.

T50 Düşünmediğim bir telefon Karar verdim sayılır ZENFONE 5 VEYA 6 zenfone 6 bir arkadaşımda biraz kullanayım eğer yapabilirsem alırım olmadı zenfone 5 alacağım tek çare :) Hepinize teşekkür ediyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı