Asus zenfone 5 ayarında telefon önerisi

Zenfone 5 sarj sorununa rağmen alınır mı?

• Evet

Oy: 13 86,7%
  • Hayır

Oy: 2 13,3%

• Oy verenlerin toplamı
    15
Öncelikle şunu söylemeliyim. Bu telefon ayarında başka telefon kesinlikle yok. Rakiplerine bakarsak hepsinde 1 gb ram falan var. Eğer bütçen bu kadar ise düşünmeden al. Ben Asus Zenfone 6 kullanıyorum. Evet biraz büyük. İş yerinde çalışırken cebimde ise eğilip kalkmak zor olabiliyor. Onun dışında hiç bir sorunu yok. Ben telefonu almışken en iyisini alayım dedim ve 6 inç modelini aldım. Ekran deneyimi gerçekten çok iyi. Parlaklık iyi. Performans çok iyi. Zaten ASUS sürekli güncelleme yapıyor. Nisanda 5.0 gelecek. Şuan mesela T50 alanlar pişman olacak. Güncelleme alamayacaklar. Zenfone 5 alabilirsin. Zaten özelliklerin hepsi aynı kamera dışında.

Bu arada beyaz alabilirsin. Kir tutmuyor kapak. Merak etme. :)

A şehrinden B şehrine 3 depo benzin yakarak 3 saate giden bir araba mı yoksa 1 depo benzinle 5 satte giden bir araba mı makuldür? ZF5 'de ilk örnekteki gibi bir cihaz. Metabolizması çok fazla çalışıyor :)

A şehrinden B şehrine 3 depo benzin yakarak 3 saate giden bir araba mı yoksa 1 depo benzinle 5 satte giden bir araba mı makuldür? ZF5 'de ilk örnekteki gibi bir cihaz. Metabolizması çok fazla çalışıyor :)
Tam olarak açıklamış arkadaş. Ama bu sorunu powerbank alarak aşabilirsin. Bende 6000 mAh bir powerbank var. Çok kullanışlı. Ama ağırlık yapıyor bayağı :)

Öncelikle şunu söylemeliyim. Bu telefon ayarında başka telefon kesinlikle yok. Rakiplerine bakarsak hepsinde 1 gb ram falan var. Eğer bütçen bu kadar ise düşünmeden al. Ben Asus Zenfone 6 kullanıyorum. Evet biraz büyük. İş yerinde çalışırken cebimde ise eğilip kalkmak zor olabiliyor. Onun dışında hiç bir sorunu yok. Ben telefonu almışken en iyisini alayım dedim ve 6 inç modelini aldım. Ekran deneyimi gerçekten çok iyi. Parlaklık iyi. Performans çok iyi. Zaten ASUS sürekli güncelleme yapıyor. Nisanda 5.0 gelecek. Şuan mesela T50 alanlar pişman olacak. Güncelleme alamayacaklar. Zenfone 5 alabilirsin. Zaten özelliklerin hepsi aynı kamera dışında.

Bu arada beyaz alabilirsin. Kir tutmuyor kapak. Merak etme. :)

Yorumlarınızı gerçekten beğendim arkadaşlar :) beyaz rengi için kir sorunu açıklamanız çok iyi olmuş hala karar vermiş değilim %51 zenfone 6 %49 zenfone 5 diyebilirim ama yorumlarınız gerçekten çok iyi :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı