Asus ZenFone 5 gelecek mi?

Eren Cem

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben bu telefona kafayı baya taktım ve videoyu gördüm sizce bu telefon gelir mi yani bu seriden bir ürün gelir mi çünkü ben Zenfone serisi ürünleri çok merak ediyorum ve tasarımı çok hoşuma gitti.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asus Türkiye piyasasında yer alacağını önceden duyurmuştu. yaz aylarının ilk aylarında beklenmesine rağmen olmadı. 6 ağustos tarihinde Türkiye piyasasında satışına başlayacağı açıklandı. dileriz ki general mobile gibi düşük fiyatlar ile piyasada yer alır -ki general mobile kullanıcıların gönlünde taht kurdu-. ancak tabiki böyle de olmayabilir Türkiye piyasasında fahiş fiyatları görmeye alışığız.
Bekliyoruz :)

Gelir her halde de fiyatı ne kadar olacak ? İnternet de bazı yerlerde Türkiye satış fiyatı 4 için 99 $, 5 için 149 $, ve 6 için 199$ diyorken bazı sitelerde ise bu fiyat 649$' a kadar yükselmekte.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı