Asus Zenfone 5 Görüşleriniz

eneskkara

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, başlıktaki gibi görüşlerinizi merak ediyorum çünkü yarın gidip bu telefonu almayı planlıyorum. Telefon dış görünüştür, performanstır, kamerasıdır vb. çok hoşuma gitti. Bu telefonu daha önce hiç kullanmadım. Kullanan arkadaşları performans, kamera bakımından memnun etti mi merak ediyorum. Whatsapp, Facebook, Twitter, İnstagram, Snapchat kullanan birisiyim yani daha çok sosyal medyada takılıyorum. Oyun oynama gibi bir amacım yok. Kaç yıl idare eder bu telefon ve tavsiye eder misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Yılı çıkaracağı yönünde kanaat getirdim. Lollipop desteği umut verici, alabilirsiniz. Sesi ortalamanın bir tık altında haberiniz olsun.

Son düzenleme:
Şarj konusu hariç gayet iyi telefon. Lolipop alması da ayrı bi güzelliği. Sağlamlık, performans fiyata göre gayet güzeldir ama küçük not belirtiyim, şarj sıkıntısı istemiyorsan, sorun değilse Zenfone 6 öneririm. 5'i sormuşssun biliyorum ama rahat etmen için diyorum yine de karar senin.

Aziz935 tavsiyen için teşekkür ederim kardeşim ama Zenfone 6 çok büyük gelir ve büyük telefonlardan pek hoşlandığım söylenemez. Şarj konusunda pek sıkıntı çekmem aslında çünkü yurtta kalıyorum, okul yurt arasında gidip geliyorum, ses konusu da problem çıkarmaz zaten. Yanımdan kulaklığı ayırdığım pek söylenemez. Tek bir sorum kaldı, kutu içinden çıkan kulaklık kaliteli mi ?

aziz935 tavsiyen için teşekkür ederim kardeşim ama zenfone 6 çok büyük gelir ve büyük telefonlardan pek hoşlandığım söylenemez.Şarj konusunda pek sıkıntı çekmem aslında çünkü yurtta kalıyorum okul yurt arasında gidip geliyorum ses konusu da problem çıkarmaz zaten yanımdan kulaklığı ayırdığım pek söylenemez tek bir sorum kaldı kutu içinden çıkan kulaklık kaliteli mi ?
Bence gayet kaliteli bir kulaklık.

Şarj 4 saat gidiyor diyorsunuz ya, bazı yazılarda 1 günü çıkartır diyorlar. Okuldayken telefonumu açık tutmam genelde yani sabah %100 olarak çıkar. 16:10' dan sonra, gece 12' ye, 1' e kadar yeter mi sizce ?

Şarj 4 saat gidiyor diyorsunuz ya bazı yazılarda 1 günü çıkartır diyorlar.Okuldayken telefonumu açık tutmam genelde yani sabah %100 olarak çıkar. 16:10 dan sonra gece 12 ye 1 e kadar yeter mi sizce ?
Hep elinizde olursa 4 saat kullanırsınız. Yani sık sık mesajlaşırsanız 4 saat boyunca şarjınız bitebilir. İnternet açık şekilde. Ben 1 günü zar zor çıkartıyorum. Arada bir interneti açıp mesajlaşıyorum. Arada oyun oynuyorum ve şarj bitiyor.

Sana şöyle söyleyebilirim kardeşim, 16:20-18:50 ve 21:40-12:00 arası aktif kullanırım. Whatsapp İnstagram gibi bu durumda beni götürsün yeter. Sizce götürür mü? Bi Asus zenfone 5 kullanıcısı olarak soruyorum sana.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı