Asus Zenfone 6 Kasması ?

OnuR916

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Zenfone 6 daha dün elime geçti. Kliksa'dan almış bulunmaktayım. Oyunlarda kasıyor ama değişik bi durum. Mesela Dead Effect ultra ayarlarda çok hafif kasıyor yüksekte ise çok seri oynaniyor. Fakat Simcity bildiğin kasıyor. Oynanıyor mu oynanıyor fakat kasılmalar var. Benim düşüncem İntel işlemcisi olduğu için yani optimasyon olmayabilir oyunda Intel için ?

Merhaba, Zenfone 6 daha dün elime geçti. Kliksa'dan almış bulunmaktayım. Oyunlarda kasıyor ama değişik bi durum. Mesela Dead Effect ultra ayarlarda çok hafif kasıyor yüksekte ise çok seri oynaniyor. Fakat Simcity bildiğin kasıyor. Oynanıyor mu oynanıyor fakat kasılmalar var. Benim düşüncem İntel işlemcisi olduğu için yani optimasyon olmayabilir oyunda Intel için ?
Zenfone 5'te de öyle size katılıyorum.

Zenfone 5 için diyorum ben ancak sana kasmıyor gibi gözükebilir,daha akıcı bir telefonda oynasan anlarsın farkı.

Zenfone 5 için diyorum ben ancak sana kasmıyor gibi gözükebilir,daha akıcı bir telefonda oynasan anlarsın farkı.
Açıkça söyliyeyim Samsung Galaxy S3 Neo kullanırken 1 gram takılma görmedim oyunlarda. GTA San Andreas hariç. Zenfone 5'te biraz takılmalar oluyor. Ancak arayüz çok ama çok akıcı.

ARM yerine i686 kullandığı için sanıyorum. Çünkü GM Discovery'de kasmayan oyunun bende kasmasının başka mantığı olamaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı