ASUS Zenfone 6 nasıldır?

T

TeknoKerim

Ziyaretçi
Bütçem 0-850 Türk Lirası fiyat aralığındadır.
Şubatın 2.haftasında ASUS Zenfone 6'yı Vatan'dan alacağım,telefondan oyun oynayan birisi değilim.
ASUS kalitesine güvenerek 2.seçimim olucak 1.cihaz X550LN oldu,5 ay olmasına rağmen laptoptan oldukça memnunum,alacağım 2.cihaz olan Zenfone 6'da inşallah beni memnun eder.
- Cihazın kritik sorunları varmı ?
- İntel işlemci sıkıntı yaratırmı ?
- İşlemci sıkıntı yaratırsa hangi sorunlar ile karşı karşıya kalırım ?
- Uygulamalarda sıkıntı çıkarır mı ?

Bizzat bende Zenfone 6 kullanıyorum.
Kaliteli bir cihaz stabil çalışıyor. Özellikle Samsung gibi ram canavarı olmaması ayrı bir hoşuma gitti diyebilirim :)
Otg desteği güncelleme ile sunuldu.
Fakat sanırım Zenfonelarda %1 şarj kronik sorunu var. Bu sorun bendede var sanırım yazılım ve donanım arasında bir uyuşmazlık var güncelleme ile giderebiliceklerini düşünüyorum. Zaten o kadarda kafaya takılacak bir mevzu değil :)

Evet. Ben de farkettim.
C68D4AF726202C0290611AA30102CB50.jpg

Bizzat bende Zenfone 6 kullanıyorum.
Kaliteli bir cihaz stabil çalışıyor. Özellikle Samsung gibi ram canavarı olmaması ayrı bir hoşuma gitti diyebilirim :)
Otg desteği güncelleme ile sunuldu.
Fakat sanırım Zenfonelarda %1 şarj kronik sorunu var. Bu sorun bendede var sanırım yazılım ve donanım arasında bir uyuşmazlık var güncelleme ile giderebiliceklerini düşünüyorum. Zaten o kadarda kafaya takılacak bir mevzu değil :)
%1 şarj kronik sorunu nedir açıklar mısınız ? Bende Zenfone 6 almayı düşünüyorum.

Kendim Zenfone 6 kullanıcısıyım.
Cihazda kritik bir sorun yok. Maalesef OTG yok.
İntel işlemci sana sıkıntı çıkarmaz.
Uygulamalarda sorun yok.
Otg var ?

%1 şarj kronik sorunu nedir açıklar mısınız ? Bende Zenfone 6 almayı düşünüyorum.
Cihaz %1 de 1 saat kullanılıyor. Ama 1 ay içinde aralıklarla tam şarj - tam deşarj yapınca düzeliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı