ASUS Zenfone 6 Saat Sorunu

Dokunmatik ekran da satpıtma var mı? Özellikle kilit ekranın da veya tuş kilidini açınca 3-5 sn kadar süren? Örneğin alttaki videoda olduğu gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yok yok sapıtma ile alakalı hiç bir şey yok sadece saat uygulaması bir anda karşıma çıkıyor bazen oyunlarda da olmaya başladı , youtube da video izlerken de oluyor anlamadım.

Bende yaşıyorum fakat bu kadar sürmüyor, umarım tüm sorunlar Android 5 güncellemesi ile çözülür.

Bu sorunu yaşayan birçok kişi var. Benim ulaşabildiğim 4 kişi ve bende dahil olmak üzere, bu sorun nedeniyle kimimiz değişim yaptı, ben para iadesi aldım. Bu yazılımsal değil donanımsal bir arızadır bilginiz olsun.

Yok yok sapıtma ile alakalı hiç bir şey yok sadece saat uygulaması bir anda karşıma çıkıyor bazen oyunlarda da olmaya başladı , youtube da video izlerken de oluyor anlamadım.

Size tavsiyem, factory reset uygulayın. Muhtemelen çözüme kavuşur o zaman.

Bu sorunu yaşayan birçok kişi var. Benim ulaşabildiğim 4 kişi ve bende dahil olmak üzere, bu sorun nedeniyle kimimiz değişim yaptı, ben para iadesi aldım. Bu yazılımsal değil donanımsal bir arızadır bilginiz olsun.

Size tavsiyem, factory reset uygulayın. Muhtemelen çözüme kavuşur o zaman.
Sanırım son çare öyle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı