Asus Zenfone 6 Tavsiye Eder Misiniz?

Mert38

Kilopat
Daha fazla  
Zenfone 6 almak istiyorum. Tavsiye eder misiniz? Veya bu fiyat segmentinde daha kaliteli ve performanslı bir telefon var mıdır?

Kullanıcı yorumlarına göre pil göstergesinde bug varmış. Güncellemeyle düzeltildi mi bilmiyorum ama pil göstergesi, pil durumu hakkında yanlış bilgi veriyormuş. Bu telefonun kronik sorunu bu. Onun dışında fiyatı, batarya gücü, ram'i, ekran kalitesi, tasarımı vs. gayet iyi. Aynı klasmanda rakibi Lumia 1320. 1320'nin de tek eksiği kamerasının biraz zayıf kalması. Onu da bir değerlendir derim. (not: lumia 1320 nin ram'inin 1 gb olmasını gözardı edebilirsin çünkü wp optimize bir işletim sistemi olduğundan kaynakları stabil kullanıyor.)

Şu an için o fiyata daha iyi telefon yok. Almanızı tavsiye ederim ancak ekranı 6 inch çok büyük.
Benim ellerim de çok büyük. :) O yüzden sıkıntı olacağını sanmam.

200 Tl daha verirsen Antutu 2014 lideri Meizu MX4 Türkiyede 1000 TL ye satışa sunulacak onu alabilirsin.
Düşüneceğim. Teşekkürler..

Kullanıcı yorumlarına göre pil göstergesinde bug varmış. Güncellemeyle düzeltildi mi bilmiyorum ama pil göstergesi, pil durumu hakkında yanlış bilgi veriyormuş. Bu telefonun kronik sorunu bu. Onun dışında fiyatı, batarya gücü, ram'i, ekran kalitesi, tasarımı vs. gayet iyi. Aynı klasmanda rakibi Lumia 1320. 1320'nin de tek eksiği kamerasının biraz zayıf kalması. Onu da bir değerlendir derim. (not: lumia 1320 nin ram'inin 1 gb olmasını gözardı edebilirsin çünkü wp optimize bir işletim sistemi olduğundan kaynakları stabil kullanıyor.)
Güncelleme ile düzeltilebilecek bir sorun olduğu için bana açıkçası ''sorun'' gibi gelmedi. WP' de uygulamalar ve oyunlar çok olmadığı için pek WP' ye sıcak bakmıyorum. Yine de teşekkürler

Bugün aldım Zenfone 6 modelini. Kesinlikle muhteşem. O kadar araştırıp inceleme videolarını izlememe rağmen çok şaşırdım. Çok iyi kasası var. Ekranda aynı şekilde çok iyi. Parlaklığı da yüksek seviyede. Pil ise %100 yapmıştım yarım saat oynadım %65 düştü. Sonra dedim güncelleme bakayım bir baktım güncelleme var. Güncelledim ve %62 şarjda 1 saat boyunca telefonla uğraştım ve düşmedi. Parlaklığı sona getirdim oyun oynadım zar zor %58'e düşürdüm. Güncelleme ile çözülüyor sorun.

Bugün aldım Zenfone 6 modelini. Kesinlikle muhteşem. O kadar araştırıp inceleme videolarını izlememe rağmen çok şaşırdım. Çok iyi kasası var. Ekranda aynı şekilde çok iyi. Parlaklığı da yüksek seviyede. Pil ise %100 yapmıştım yarım saat oynadım %65 düştü. Sonra dedim güncelleme bakayım bir baktım güncelleme var. Güncelledim ve %62 şarjda 1 saat boyunca telefonla uğraştım ve düşmedi. Parlaklığı sona getirdim oyun oynadım zar zor %58'e düşürdüm. Güncelleme ile çözülüyor sorun.
Bilgi için teşekkürler. Kamera performansı nasıl acaba? Sizi tatmin ediyor mu? Net fotoğraflar çekebiliyor mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı