Asus Zenfone GO şarjda farklı yerlere basıyor

kaplumbaga deden

Hectopat
Daha fazla  
Ben orijinal şarj aleti kullanıyordum ama orijinalde şarj bir olup bi olmuyordu. Başka bir şarj aleti kullanayım dedim onda da ekrana basıyorum başka yerlere basıyor. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Bu arada telefon markası: Asus Zenfone GO ZC500TG.

Çözüm
Genellikle telefonda şarj koruması olur mesela Xperia m4 Aqua telefonda çakma şarj aleti takınca farklı yerlere basıyor yani sana beni bunla şarj etme diyor kendini korumaya alıyor. Orjinal bir şarj aleti ile dene.
Orijinal şarj aletinde bir sorun vardır. Yan sanayi diye geçen şarj aletlerinde de bahsettiğiniz sorun olabiliyor. En azından bilinen bir markanın şarj aletini alıp kullanın.

Farklı şarj aleti denediniz mi?
Orjinal şarj aletinden sonra denedim ama bu seferde dediğim gibi başka yerlere basıyor. :(
Hayalet tuş (Ghost touch) var. Garantisi bitmedi ise şayet yaşadığınız durumu videolu olarak kaydedin. Orijinal şarj aleti ile birlikte (şarj aletinde sorun olduğunu da belirterek) servise gönderin. ASUS RMA
Ghost touch nedir ne değildir. Yazılımsal olarak mı donanımsal olarak mı var bu zımbırtı.

Genellikle telefonda şarj koruması olur mesela Xperia m4 Aqua telefonda çakma şarj aleti takınca farklı yerlere basıyor yani sana beni bunla şarj etme diyor kendini korumaya alıyor. Orjinal bir şarj aleti ile dene.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı