Asus Zenfone Max Pro 1650 TL fiyata alınır mı?

Bana sorarsan 1000 tl nin üstünde hiç bir telefon alınmaz alabiliyorsan türk markalarına yönel yabancılara ötv bindirildi iyice.Venüs sevmiyorum deme elimde kullanıyorum taş gibi 2 yıldır tık demedi halen.

Bana sorarsan 1000 tl nin üstünde hiç bir telefon alınmaz alabiliyorsan türk markalarına yönel yabancılara ötv bindirildi iyice.Venüs sevmiyorum deme elimde kullanıyorum taş gibi 2 yıldır tık demedi halen.
1000TL üstünde değil de 1800 üstünde o kadar gerekli değil (ki 1800 dememin sebebi de dendiği gibi ÖTV vergiydi şuydu buydu abartı fiyatlar). Yanlş bilmiyorsam SD 660 SD 820 modelinden daha güçlü ve garantisiz 1400 TL gibi fiyatlara bulunabiliyor. Venus bence müthiş iyi değil ama bir seviyeye kadar bence iyi. En kötü modeli bile bir yere kadar dayanıyor.
Batarya önemliyse fiyat iyi sayılabilir. Bence alınabilir ama öncelik batarya değilse daha iyi şeyler de bulunabilir sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı