Asus Zenfone 5 Alınır mı?

Fatih Aktaş

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aranızda Zenfone 5 (ZE620KL) modelini alıp da sorun yaşayan var mı ? İnternette yorumlara baktığımda %90 olumlu fakat geri kalan kısım telefonun şarjının hızlı bittiğini, ısınma sorunu olduğundan filan bahsetmiş. Ben şimdi bu telefonu almak istiyordum da bu gibi yorumlar beni tereddütte bıraktı.

Telefon önlü arkalı cam yapılı olduğundan kırılınca Asus nasıl bir fiyat biçecek belli değil, sizce bu telefonu almalı mıyım ? Görünüşü filan gayet güzel cihazı Teknosa'da inceledim de telefonun şarjı yoktu dıştan bir inceledim. Sizce almalı mıyım ? Teknosa'da hattını taşıyanlara 2200 TL civarı bir fiyat veriyor. Değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Telefondan tam olarak beklentiniz ne bilmiyorum fakat size şu an kullandığım telefonu (xiaomi mi 6) önermek isterim. Performans olarak bir hayli üstünde asusun üstelik zenfone 5 ile aynı fiyat bandında.Fakat distribütör garantili olduğunu belirtmeliyim.
Sorunu cevaplamaya gelirsek elbette şık bir cihaz. Bu yıl çıktı ve tasarımı ve kamerasıyla gayet modayı yakalıyor. Kamerası da iyi diye biliyorum alınabilir.

Öncelikle merhaba. Telefondan tam olarak beklentiniz ne bilmiyorum fakat size şu an kullandığım telefonu (xiaomi mi 6) önermek isterim. Performans olarak bir hayli üstünde asusun üstelik zenfone 5 ile aynı fiyat bandında.Fakat distribütör garantili olduğunu belirtmeliyim.
Sorunu cevaplamaya gelirsek elbette şık bir cihaz. Bu yıl çıktı ve tasarımı ve kamerasıyla gayet modayı yakalıyor. Kamerası da iyi diye biliyorum alınabilir.

Önerin için teşekkürler ama xiaomi'nin ithalatçı garantisi olduğu için pek göz önünde bulundurmadım. Gerçi asusun da servisini pek bilmiyorum ama bakıcaz artık inşaallah sorun yaşamam

Merhaba arkadaşlar, aranızda Zenfone 5 (ZE620KL) modelini alıp da sorun yaşayan var mı ? İnternette yorumlara baktığımda %90 olumlu fakat geri kalan kısım telefonun şarjının hızlı bittiğini, ısınma sorunu olduğundan filan bahsetmiş. Ben şimdi bu telefonu almak istiyordum da bu gibi yorumlar beni tereddütte bıraktı.

Telefon önlü arkalı cam yapılı olduğundan kırılınca Asus nasıl bir fiyat biçecek belli değil, sizce bu telefonu almalı mıyım ? Görünüşü filan gayet güzel cihazı Teknosa'da inceledim de telefonun şarjı yoktu dıştan bir inceledim. Sizce almalı mıyım ? Teknosa'da hattını taşıyanlara 2200 TL civarı bir fiyat veriyor. Değer mi?
Zenfone 3 kullanıyorum alalı 1 yıl oldu neredeyse. Şarjı tam kullanımda 5-6 ekran süresi veriyor.Telefonu birçok kez düşürdüm ne arkası nede ön camı kırıldı. Kameranın bulanık çekme sorunu için garantiye gönderdiğimde şarjının cabuk bittiğinide söyledim ama değişim için ücret istendi.Kamerayı ücretsiz tamir ettiler.Toplam 3 hafta sürdü bu işlemler.

Zenfone 3 babam kullanıyor. Almadan önce gidip deneyerek almıştı. Çok beğenince aldık ben de zaten Zenfone 3 öneriyordum. 5-6 ay sonra telefonun kamerası uzağı odaklamamaya başladı babam da garantiye gönderdi. Çok hızlı bir şekilde çözüp gönderdiler.
Almadan önce ben de çok yorum okumuştum yok böyle yok şöyle diye ama kriterlerinize uyuyorsa bir telefon bence almanızda problem yok. Teknoloji gerçekten şans işi. Mesela satın alırsınız problemli bir model gelir. Çoğu kişi yaşıyor böyle sorunlar. Almadan önce elbette kötü yorumlar olacak fakat her telefonda bu şekilde. Beğendiyseniz alın ki fiyat da uygun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı