ASUS Zenfone Selfie Hakkında Düşünceleriniz

zfv

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir sesimi duyurmaya çalışıyorum. Zenfone Selfie hakkında düşünceleriz neler ? Sizce diğer Zenfone'lar kadar başarı elde edecek mi? Fiyat/performans oranı nasıl olur? Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans arayan arkadaşlar için Zenfone 2'ye alternatif başka bir Zenfone görmedim Zenfone Selfie daha çok hayatının her anını kaydeden arkadaşlara uygun gibi Ön kamerası bir hayli iyi olacak gibi görünüyor bunun yanına tatmin edicide bir donanımı var ama bana sorsalar Zenfone 2 derdim çünkü Zenfone Selfie'de gördüğüm en büyük yenilik kamerada olmuş o hariç bir artısını göremiyorum kameraya çok önem veren arkadaşlar alabilir tabi ki telefonu ama çok geniş farklılıklar göremiyorum kaldı ki Asus'un Türkiye ofisi telefonları çok geç getiriyor bende zamanında Zenfone 2'yi bekleyenlerdeyim Zenfone Selfie'de geç gelebilir f/p oranı nasıl olur gözüme tam kestiremiyorum sonuçta geç gelme ihtimali var yeni vergiler kapıda şuan Zenfone 2'nin f/p oranı gayet güzel ve Selfie'ye göre güçlü bir telefon o yüzden beklemek yerine Zenfone 2 alınabilir benim yorumum bu şekilde umarım anlaşılır bir şekilde yazmışımdır.

Normal ZenFone serileri ile rekabet etsin diye çıkmadı. Çeşitliliği arttırmak için duyurulmuş bir model. Aynı başarıyı yakalamasını beklemek hata olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı