ASUS Zenfone Selfie Sistem Güncelleme Sorunu

ZaqqO

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, abilerim, kardeşlerim yaklaşık 1 Ay önce bir JaroxJamaica'nın tavsiyesi üzerine "Asus Zenfone Selfie" adlı telefonu aldım. Telefondan şikayetçi değilim aksine önerebilirim herkese fakat, Sistem Güncelleme sorunu ile karşı karşıyayım ve yardım edebilecek birini arıyorum.

Sorunum ise budur: Sistem Güncellemeye basıyorum güncellemek için telefonum kapanıyor, sistem güncelleniyor sayfası geliyor hareket eden bir Android resmi çıkıyor yükleniyor ve sonra değişik değişik yazılar çıkyıor reboot from adb, reboot now, reboot from SD card tarzında sayfaya yönlendiriyor beni. Asus'un müşteri hizmetlerini aradım bir bayan temsilci telefonu fabrika ayarına geri döndürmemi ve bunu yaptıktan sonra bu durumla bir daha karşılaşmayacağımı söyledi. Fakat aynı sorun devam ediyor yardım edebilen varsa gerçekten çok makbule geçer herkese hayırlı geceler saygılar, sevgiler.

Bu rehbere bakınız:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı