ASUS Zephyrus G14 2023 fan arızası nasıl çözülür?

Doğrusu satıcı ile iletişime geçmek fakat karşılık bulamazsanız ASUS ile de iletişime geçebilirsiniz.

Size servise gönderin derlerse, kanunen ayıplı ürünlerde ispat yükümlülüğü satıcıya ait şeklinde cevap verip süreci hızlandırmaya çalışabilirsiniz. İsterseniz de direkt servise yollayın fakat tamir istemediğinizi değişim istediğinizi belirtin.

Teknorya yokuşa sürme gibi bir durum yapar mı Teknosa yardımcı olur mu?

Bilmiyorum hocam, gelişmeleri haber edersiniz.

Son durum ASUS tarafına ürünün sorunlu olduğunu hem mail ve telefon ile ilettim servise yönlendirdiler işlemim uzun sürmesin diye kargo işine girmeyip kendim götürdüm orada durumu anlattım video yükledim PC'ye kanıt olarak ürüne hiçbir şekilde onarım değişim istemediğimi 6 aylık cihaz olduğu için iade edeceğimi belirttim 1.5 gün içerisinde MyASUS üzerinden takip ettiğimde parça bekleniyor yazısı görünce sinirlenip aradım ve tekrar anlattım bana doa raporunuz çıkmıştır gidip alabilirsiniz dediler evrağı aldıktan sonra önce Teknosa'ya sonra teknorya olmak üzere iletişime geçtim raporu elden teslim edersem hızlanırmı diye sordum bana evet dedi tekonosaya haber verip teknoryanın ofisine giderek evrağıma teslim ettim ertesi gün iade yattı not: Teknosa ve teknorya ile ayrı ayrı konuşup bilgi alışverişi yaptım teknorya hiçbir zorluk çıkarmadı son olarak ASUS ürünlerinde üretim bandında ya adamakıllı kontrol etmiyorlar ya da bizim gibi ülkelere kötü mal gönderiyorlar bu konuda @Power Supply Unit bir konusu mevcut tek diyeceğim cihaz çok kaliteli ama sağlam değil böyle bir durumla karşılaşırsanız kendiniz onarmaya çalışmayın faturanız ile gidin hakkınızı arayın SMS infocom servis olarak pek güven vermedi ama kötü olduğunu söyleyemem çünkü onarım yaptırmadım @velydagi 6 ay olayını daha detaylı biliyor konularda mesajı mevcut.

Tüketici olarak hakkınızı peşine düşüp zorla almanız büyük ayıp. Geçmiş olsun hocamz bilgilendirme için de ayrıca teşekkürler

Geri
Yukarı