ASUS Zephyrus laptopa su döküldü ve tepki vermiyor

alisaidcelikk

Hectopat
Daha fazla  
ASUS Zephyrus model laptopuma su döküldü. Döküldüğü gibi şarjdan çektim kapadım ve üstünü silmeye başladım. Sonra ani kararla içini açmaya karar verdim, vidaları söktüm sonra vazgeçtim ters bir şekilde suların akması için masaya koydum. Yaklaşık 2 saattir bekliyor. İlk açmayı denediğimde klavye ışığı ve PC ışığı geldi ama ekran gelmedi ve kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Tekrar denediğimde ise hiçbir tepki vermedi. Şu an ters bir şekilde bekliyor. Sizce tamir olma ihtimali var mı? Yarın teknik servise götürmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS Zephyrus model laptopuma su döküldü. Döküldüğü gibi şarjdan çektim kapadım ve üstünü silmeye başladım. Sonra ani kararla içini açmaya karar verdim, vidaları söktüm sonra vazgeçtim ters bir şekilde suların akması için masaya koydum. Yaklaşık 2 saattir bekliyor. İlk açmayı denediğimde klavye ışığı ve PC ışığı geldi ama ekran gelmedi ve kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Tekrar denediğimde ise hiçbir tepki vermedi. Şu an ters bir şekilde bekliyor. Sizce tamir olma ihtimali var mı? Yarın teknik servise götürmeyi düşünüyorum.
Tamir olur korkmayın hocam oksitlenme olmuştur tahminim.

Hocam alt tarafta iletişim kısmı mevcut, İletişim

Çok teşekkürler hocam

Servisi aradım ve durumu anlattım, sürecin haftalar sürebileceğini söylediler ve bir arkadaşıma sorduğumda da onun laptopunun 6 haftada geldiğini söyledi. Zamanım olmadığı için daha önce de gittiğim bir servise götürdüm. Aradılar sorun yok bakımını kontrolünü yapacağız akşama alabilirsiniz dediler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı