ASUS'tan Çam Sakızı Çoban Armağanı Hediyem

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
ASUS'tan teselli hediyesi bir değil iki değil üç değil dört değil 5 hiç değil tamı tamına 6 + 1 hediye geldi! İşte gelenler
-Bir adet asus yazılı mousepad
-Bir adet ASUS yazılı keçeli kalem
-Bir adet ASUS yazılı kablo toplayıcı bant
-Bir adet ASUS dokumalı gözlük bezi
-Bir adet ASUS yazılı klavye arası toz toplayıcı mini-süpürge
-Bir adet 30 ML cam temizleme sıvısı
-Bütün bunları içeren plastik poşetide hediyeden sayarsak o da var.

Vay canına bilgisayarı verseler daha az mutlu olurdum. Gerçekten yaktığım bilgisayara ve emeğime değdi. Teşekkürler ASUS!!! Bu da resimleri:

bx6d0.jpg
bx6fg.jpg

Off onu varya okulda çıkarıcam ama önce bir iki saat yanımdakilerin ASUS yazısını farketmelerini sağlıycam sonra diycekler vay nerden buldun, ben de yapıştırıcam ASUS hediye etti... Hala gülüyorum ya... Of şimdi cam sileceğiyle ekranı sildim yüzüm gözüm açıldı vallahi süper oldu ekran... Hani kazanan arkadaş diyordu ya o mükemmel logolu ürünlere sahip olamıyorum diye. İşte ben oldun yaa kıskanın...

Son düzenleyen: Moderatör:
:D Karnıma ağrılar girdi :D Karnımı doyururdum. HAHAHAHAH :D

Kıskanıyosun tabii böyle ASUS logolu ürünlerim olduğu için. Paranız yetmez. ;) Abi şaka bi yana yine de teşekkürler yani ASUS'a. En azından eli boş göndermedi. Başlıkta belirttiğim gibi çam sakızı çoban armağanı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya hiç onları hediye etmeseler neler olacakdı düşün.

Klavyendeki tozlar yüzünden, tuşlara basamaz hale gelecekdin. Çözlüm (hediye edilen toz fırçası).

Gözlüğündeki nefesinle buharlaştırdığın camlar yüzünden, gözünün önünü göremez hale gelecekdin. Çözüm (Gözlük bezi)

Bu iki hediye bence süper. ;)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı