ASUS'tan incecik, 4K ekranlı ve çok güçlü dizüstü oyun bilgisayarı GX500

asus-gx500-728x364.jpg

Donanım dünyasının ünlü ismi ASUS, Computex 2014′te fırtınalar estirdi. Art arda etkileyici ürünler tanıtan ASUS, öyle bir oyun bilgisayarı tanıttı ki, her yerde oyun oynamak isteyenler bu bilgisayara aşık olacak. GX500 kod adlı bilgisayar, sadece 19mm kalınlığı, 4K Ultra HD ekranı, Intel Core i7 işlemcisi ve NVIDIA GeForce GTX860M ekran kartıyla dikkat çekiyor.

Piyasadaki üst düzey dizüstü oyun bilgisayarlarından farklı olarak sadece 2,2kg ağırlığa sahip olan ASUS GX500, %100 NTSC renk gamutuyla en gerçekçi renkleri sunmayı vaat ediyor. Razer Blade ile sıkı bir rekabete gireceğine kesin gözüyle baktığımız ASUS GX500′ün fiyatı ve çıkış tarihi şimdilik belli değil.

GTX 860M'i hafife almıyorum. 1080p'de iyi işler çıkaran bir kart ancak 4K'da hiç de iyi bir performans sergileyemez diye DÜŞÜNÜYORUM. Lafın gelişi "güldürme beni" dedim :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı