Asya kaplan sivri sineği yüzünden her yerim şişti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Farkında mısınız bilmiyorum ama açtığı bu tarz tuhaf konular bir şekilde onlarca mesaj almış. Bizden de prim mi desem ilgi mi desem ne desem bilmiyorum ama bizden de aldı mesajları.

Farkında mısınız bilmiyorum ama açtığı bu tarz tuhaf konular bir şekilde onlarca mesaj almış. Bizden de prim mi desem ilgi mi desem ne desem bilmiyorum ama bizden de aldı mesajları.
Forumdan banlansa aslında.

Forumdan banlansa aslında.
Son zamanlarda zaten saçma sapan konular ve insanlar çoğaldı. Adamın kafası kopsa doktora gitmek yerine buraya yazar ne yapayım diye. Boyum ne kadar konuları ayrı kafa zaten. Gerçekten yardıma ihtiyacı olanların konusu mesaj almıyorken böyle saçma konuların mesaj alması pek adil değil ne yazık ki..

Şu arkadaşa boşuna cevap vermeyin bir gün annesi ile babası boşanır öbür gün param yok diye ağlar öbür gün iPhone alıp dolandırılır. Sürekli saçma sapan konular açıyor.

Son zamanlarda zaten saçma sapan konular ve insanlar çoğaldı. Adamın kafası kopsa doktora gitmek yerine buraya yazar ne yapayım diye. Boyum ne kadar konuları ayrı kafa zaten. Gerçekten yardıma ihtiyacı olanların konusu mesaj almıyorken böyle saçma konuların mesaj alması pek adil değil ne yazık ki..
Burası bir sosyal ağ herkes bilgisayar konuşacak diye bir kural mı var? Sosyal kelimesini biraz araştır derim saçma olduğunu düşünmen komiğime gitti.

Burası bir sosyal ağ herkes bilgisayar konuşacak diye bir kural mı var? Sosyal kelimesini biraz araştır derim saçma olduğunu düşünmen komiğime gitti.

Evet senin troll forumlarında konu açman gerekiyor. Trol-sosyal daha uygun olur senin için.

Benim konularım sadece beni ilgilendirir ve benim konularım da tavsiye alma üzerine veya bilgi edinme üzerine açılan konular. Benim konularım seni ilgilendirmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı