Kaplan sineği nasıl kovulur?

Cristo20

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba İzmir'de yaşıyorum bayramdan önce çöpün içinde bir şey unutmuşum. Arka odalardan birininde camı açıktı çöpün etrafında başlıkta yazan veya ona benzer bir sinek türünden doluydu. Çöpü attım çöpü yıkadım ama gitmediler 1 haftadır kafayı yemek üzereyim huy oluştu her tarafıma sinek konuyormuş gibi hissediyorum. Bir de üstüne sadece çöpün olduğu yerde değil evin her yerinde görmeye başladım ben bunlardan nasıl kurtulurum? Dün artık cinnet geçirip aldım elime deodorantı çakmak tuta tuta 2. dünya savaşındaki alev makineli almanlar gibi dolaştım evin içinde yine bitmedi.

Sonunda çok güldüm, affedin. İsterseniz özellikle gördüğünüz yerleri köşe bucak sinek ilacı ile ilaçlayın bir de muhtemelen yuva yapmışlardır bir yerlere.

Arkadaşlar merhaba İzmir'de yaşıyorum bayramdan önce çöpün içinde bir şey unutmuşum. Arka odalardan birininde camı açıktı çöpün etrafında başlıkta yazan veya ona benzer bir sinek türünden doluydu. Çöpü attım çöpü yıkadım ama gitmediler 1 haftadır kafayı yemek üzereyim huy oluştu her tarafıma sinek konuyormuş gibi hissediyorum. Bir de üstüne sadece çöpün olduğu yerde değil evin her yerinde görmeye başladım ben bunlardan nasıl kurtulurum? Dün artık cinnet geçirip aldım elime deodorantı çakmak tuta tuta 2. dünya savaşındaki alev makineli almanlar gibi dolaştım evin içinde yine bitmedi.
Hocam kahkaha attım kusura bakmayın, sinek ilacı alıp orayı ilaçlayın ve ya sineklerin yakalanıp öldüğü yapışkanlı bir tuzak var ondan alıp sineklerin olduğu yerlere koyun.

hocam birde 2. dünya savaşıyla ilgili birşey olursa amerika dan ve rusya dan yardım almayı unutmayın

Sonunda çok güldüm, affedin. İsterseniz özellikle gördüğünüz yerleri köşe bucak sinek ilacı ile ilaçlayın bir de muhtemelen yuva yapmışlardır bir yerlere.

RAID sinek ilacı alıp ondan sıktım mutfağa kapısını da kapattım bekliyorum şimdilik.

Kavgaya gerek yok. Büyüklük sizde kalsın, siz ev değiştirin.

Yakında öyle olacak zaten.

Hocam kahkaha attım kusura bakmayın, sinek ilacı alıp orayı ilaçlayın veya sineklerin yakalanıp öldüğü yapışkanlı bir tuzak var ondan alıp sineklerin olduğu yerlere koyun.

Hocam bir de 2. dünya savaşıyla ilgili bir şey olursa Amerika'dan ve Rusya'dan yardım almayı unutmayın.

Bulabilirsem o yapışkanlılardan alırım.

Hocam son durumu paylaşırsınız merak ettim xd.

Hocam sprey üzerinde kullanım talimatı olarak 28 metre kare bir odaya 6 saniye tutun diyor ben 10 metre kare odaya bütün kutuyu bitirdim bütün kutuyu bitirmek için en az 3-4 dk basılı tutmak gerekiyor 1 saattir kapalıydı mutfak şimdi açtım kapıyı bir bakmak için gram değişim yok sinek değil iblis bunlar girişe tuz döküp latince dua okumayı deneyeceğim.

Hocam sprey üzerinde kullanım talimatı olarak 28 metre kare bir odaya 6 saniye tutun diyor ben 10 metre kare odaya bütün kutuyu bitirdim bütün kutuyu bitirmek için en az 3-4 dk basılı tutmak gerekiyor 1 saattir kapalıydı mutfak şimdi açtım kapıyı bir bakmak için gram değişim yok sinek değil iblis bunlar girişe tuz döküp latince dua okumayı deneyeceğim.
Hocam onun sinek olduğuna emin misiniz ? en kötü ilaçlama firmasıyla anlaşıp ilaçlatın

Hocam onun sinek olduğuna emin misiniz? En kötü ilaçlama firmasıyla anlaşıp ilaçlatın.

Sivrisinek gibi biraz daha kaplan sineği yazınca çıkan şeye benziyor.

Özet olarak savaşı onlar kazandı hala gitmemişler bütün gece mutfağın kapısı kapalı kaldı bir şey değişmedi RAID sinek spreyi almanızı önermem aynı sürede uğraşsam daha fazlasını öldürürdüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı