Atatürk editim nasıl olmuş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öneriler için sağ olun arkadaşlar. Siyah ekranlar kısmına sonuna kadar katılıyorum, diğerlerine de katılıyorum tabii. Amatör bir editti yakında silerim zaten belki daha iyisini yapar yüklerim. Teşekkür ederim önemseyen herkese. :)

Girişteki yazılara hiç gerek yok sık sık izlerim bu tarz editleri hoşumada gider hiçbirisinde bu girişte koyduğun yazılar yok onları koymazsan daha iyi olur bence.

Hayır, size göre ne vasıflı hocam? Bazı adını bu forumda anmak istemeyeceğim kişiler mi?
Merhaba konu sahibi konu başlığına "nasıl" yazmış ve herkesin fikrini almak istemiş. Eleştirilmek kötü bir şey değildir eleştirildikçe kendini daha çok geliştirebilir o yüzden eleştirenlere böyle davranmazsanız daha uygun olur.

Geçişler geliştirilebilir yukarıda hocamın dediği gibi fotoğraflar az AE veya Premiere Pro kullanıyorsan müziğin yükselişini görebiliyorsun onu kullanıp yaparsan daha iyi olabilir açıkçası editin kötü olmuş ama geliştirilebilir.

Merhaba konu sahibi konu başlığına "nasıl" yazmış ve herkesin fikrini almak istemiş. Eleştirilmek kötü bir şey değildir eleştirildikçe kendini daha çok geliştirebilir o yüzden eleştirenlere böyle davranmazsanız daha uygun olur.

Hocam ben kimsenin fikrini eleştirmiyorum. Sadece bu vasıfsız ise. Şibili dom dom ne?

Geçişler geliştirilebilir yukarıda hocamın dediği gibi fotoğraflar az AE veya Premiere Pro kullanıyorsan müziğin yükselişini görebiliyorsun onu kullanıp yaparsan daha iyi olabilir açıkçası editin kötü olmuş ama geliştirilebilir.
Capcut'la yaptım editi sadece

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı