Atatürk Wallpaper Çalışmam

Çalınmasın diye oraya koymuştum fakat internette yine imzayı silip kullanan olmuş. Teşekkür ediyorum.

Bence böyle bir şey yapıp insanların kullanmasına engel olmak yerine arkada gizli gölgeli bir yazı ile imza atabilirsiniz.
Yani göze çok batmayan ama sizin yaptığınızı gösteren gölgeli silik yazı tarzında.
Sonuçta siz de kullanılsın diye yapmadınız mı ?

Bence böyle bir şey yapıp insanların kullanmasına engel olmak yerine arkada gizli gölgeli bir yazı ile imza atabilirsiniz.
Yani göze çok batmayan ama sizin yaptığınızı gösteren gölgeli silik yazı tarzında.
Sonuçta siz de kullanılsın diye yapmadınız mı ?

Evet ancak çalışmayı yapalı uzun zaman oluyor dostum. 1 sene olmuştur belki de. Şimdi nasıl değiştireyim ?

Evet ancak çalışmayı yapalı uzun zaman oluyor dostum. 1 sene olmuştur belki de. Şimdi nasıl değiştireyim?

asdqdas.jpg

Çalınmasın diye oraya koymuştum fakat internette yine imzayı silip kullanan olmuş. Teşekkür ediyorum.
Sonuçta sen de resimleri indirip photoshop ile birleştirdin :)
Emeğine kesinlikle saygı duyuyorum ama insanların gözüne sokacak şekilde imzayı ortaya koymak hoş değil bence. Kıyıda köşede olabilirdi.
Duvar kağıdını beğendim ve kadirGN'nin paylaştığı imzasız versiyonu indirip arkaplanım yaptım :)

Sonuçta sen de resimleri indirip photoshop ile birleştirdin :)
Emeğine kesinlikle saygı duyuyorum ama insanların gözüne sokacak şekilde imzayı ortaya koymak hoş değil bence. Kıyıda köşede olabilirdi.
Duvar kağıdını beğendim ve kadirGN'nin paylaştığı imzasız versiyonu indirip arkaplanım yaptım :)

Öncelikle teşekkür ediyorum. Ancak yanlış bir mantık içindesin. "Sonuçta sen de resimleri indirip photoshop ile birleştirdin" cümlesi kusura bakma ama çok saçma. Benim yaptığım Manipülasyon Tasarım. Yoktan var etmem elbette mümkün değil. İnsanların gözüne sokmak içinde koymadım imzayı. Deviantart sitesinde paylaştığım için biraz belirgin nitelikte koydum. Dediğim gibi 1 sene geçti üzerinden tasarımın. Bende değişebilir durumda olmadığını söyledim.

Geri
Yukarı