Atatürk yanlış milleti mi kurtardı?

Arkadaşlar Atatürk yanlış milleti kurtardı galiba. Daha bugün arkadaşlarımdan duydum. Atatürk'e küfür ediyordu. Diğeri de yok benim babam kuran okudu diye hapis yattı yok efendim nenem şalvar giydi diye asıldı diyor. Atatürk uçakları gömdürdü diyor. Olayı açıklıyorum Marshall yardımı yüzünden diyorum herif bana bana ne diyor. Atatürk acaba neden böyle bir milleti kurtardı aklım almıyor.

Hayır aksine Atatürk en doğru milleti kurtardı. O zamanlar Türk milleti zeki ve çalışkandı insanlar da milliyetçilik duygusu vardı, sonradan gelen vasıfsız yöneticiler berbat politikalar ve kötü bir eğitim sistemi ile insanları cahilleştirdiler ve ardından tarikatların önünü açıp halkı Atatürk karşıtı bir hale getirdiler. Atatürk'e hakaret etmek salaklığın büyük bir göstergesidir.

Arkadaşlar Atatürk yanlış milleti kurtardı galiba. Daha bugün arkadaşlarımdan duydum. Atatürk'e küfür ediyordu. Diğeri de yok benim babam kuran okudu diye hapis yattı yok efendim nenem şalvar giydi diye asıldı diyor. Atatürk uçakları gömdürdü diyor. Olayı açıklıyorum Marshall yardımı yüzünden diyorum herif bana bana ne diyor. Atatürk acaba neden böyle bir milleti kurtardı aklım almıyor.
Şu denilen laflar tamamen cahillikten. Hem de eski nesillerinden, dedelerinden gelen cahillik.

Geri
Yukarı