Atatürk Suçludur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok bide bunları diyince çomar, koyun, cahil, yobaz oluyoruz. Bu da kötü. Yani toplumda birbirimizi anlayacak bir durum, bir iletişim kalmadı. O ona çomar diyo, diğeri ona türlü laflar ediyor. Sonuç?

Hiç. Sadece hiç.
Aynen. Necip Fazıl'ın güzel bir sözü var "Bize gerici diyenlere ço demek için geriden geliyoruz." biraz ağır oldu ama yerinde oldu.

Yani sanırım biri o köprülere yollara girmemeniz için elinizden falan tutuyor... :)

Yoo kullandım ben o yolları. Hatta geçerken parasını da ödedim! ekstradan.

Hatta sana hatırlatıyım mi? ANAP döneminde yapılan FSM köprüsü, 20 yıl sonra ücretsiz olacaktı. Oldu mu? Olmadı.

Yahu bence daha fazla uzatmaya gerek yok. Bir mesajınız diğerini tutmuyor.

Sen anlamak istemiyorsun o zaman :D

Köprü yaptı yapmasına da geçmek için tonla para alıyor ben ne anladım bu işten? Benim Başkomutanım da Reis'im de Mustafa Kemal Atatürk! Ha ayrınca Türk Adalarını'da savaşmadan masa başında Yunanistan'a veren başımızdakileri de artık dinlemem de destekleme de.

Köprü ücretleri yüksek akbile zam geldi daha başka yerlere de geldi ama şunu düşünün bu şerefsiz PKK'ya atılan onlarca bomba kalkan jetler ve harcanan binlerce mermi fazla masraf demek. Daha durun biraz daha zam gelecek bunların parası havadan gelmiyor.Evet zam geliyor ama sebebi var. Ücretler yüksek ama sebebi var. (Hazırım şimdi hücumlara:))

Köprü ücretleri yüksek akbile zam geldi daha başka yerlere de geldi ama şunu düşünün bu şerefsiz PKK'ya atılan onlarca bomba kalkan jetler ve harcanan binlerce mermi fazla masraf demek. Daha durun biraz daha zam gelecek bunların parası havadan gelmiyor.Evet zam geliyor ama sebebi var. Ücretler yüksek ama sebebi var. (Hazırım şimdi hücumlara:))

Eskiden 4 bir tarafımız düşman devletlerle çevriliydi şimdi ise teröristlerle. Şimdi ben sorayım o zaman hükümet iyi mi ?

Yaptığımız köprüleride kendimiz yapsak keşke japonları getirip yaptırıyoruz oda ayrı mesele.
1999 Düzce Depremi'nde yaptığımız yapıların sağlamlığı belli oldu. Hâlâ kendimiz mi yapalım?

Benim param ile yapılıyor üstelik arabam yok ve o köprüden 1 kez bile geçemeyeceğim parası niye benden çıkıyor? Üstüne zararını niye bize kitliyorlar?
Bu ülkede yaşıyorsan vergini de vereceksin arkadaş! PKK ve benzeri örgütlerle mücadele etmek için kullanılan silahlar kimin parasıyla alınıyor acaba? Vergiyle sadece köprü yapılmıyor gözlükleri atın azıcık. Hem ülkenin gelişmesini istiyorsun hem de benden niye vergi alınıyor diyorsun. Kendinizle çelişiyorsunuz dostum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı