Atatürk'e küfür eden çocuk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanka Atatürk'ü sevmiyorsan izle bu videoyu de. Ondan sonra şöyle bir JumpScare videolarından aç. Ama korku şeyleri olmasın başta masumca bir şeyler olsun. Birden öcü geldiğinde ''Atatürk'ü sev ULENN'' de. O zaten aklını kaçırıp sevmeye başlar.
Mesajın bir ciddiyeti yoktur. Gerçek sonuca ulaşmak için: ailesine söylemek, uyarmak gibi yollara başvurulmalı ve havalı olmadığını söyle ona. Hatta yaptığının çok aptalca olduğunu dile getir.

Benim 6.sınıfa giden kuzenim sırf havalı olduğunu düşündüğü için Atatürk'ümüze edilmeyecek küfür ediyor. Hakaret yağdırıyor. Çocuk resmen bu yaştan serseri. Bu çocuğun sonu sizce ne olacak?
Keşke benim kuzenim olsaydı da bi baksaydım icabına..

Adı üstüne dark meme diyorsun.
Mizahın da bir sınırı var. Önemli değerler ile dalga geçiyorlar ve buna Dark Meme yapıyoruz bize laf etme diyorlar. O zaman bende birine küfür etsem ve bu yeni bir mizah türü desem mantıklı olur mu?
Güldürme amaçlı önemli değerlere laf atıp anca sizin gibi Dark Meme dediğiniz şeyi yapan bir insanı güldürürsünüz. Benim etrafımda kara mizah denen şeyi savunanlar vardı. Sanıyorsam Dark Meme ile aynı şey. Ama evet önemli değerlere saygısızlık yapıp bu kara mizah diyenler vardı.

Mizahın da bir sınırı var. Önemli değerler ile dalga geçiyorlar ve buna Dark Meme yapıyoruz bize laf etme diyorlar. O zaman bende birine küfür etsem ve bu yeni bir mizah türü desem mantıklı olur mu?
Güldürme amaçlı önemli değerlere laf atıp anca sizin gibi Dark Meme dediğiniz şeyi yapan bir insanı güldürürsünüz.
Dark meme Türkiye'de türemiş bir şey değil. Yapanlar çocuk değil ve herşeyin farkındalar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı