Atatürk'ü sevmiyorum, saygı duyuyorum sözü hakkında tartışalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılıyorum. Aslında biz zamanında doğru müslümanlaşmaktansa, araplaştığımız için böyle bazı düşünceleri körü körüne destekliyoruz.

Muslumanlasmak da ayni kapi. Ben Müslüman'im diyenlerin geneli tatli su muslumanidir. Dinler ile uyutulmaya izin verdigimiz surece boyle olmaya mahkumuz.

Sınır kapılarımız maalesef dışarıya doğru değil içeriye doğru açılıyor. Sürekli alıyoruz.
Aslında göçmen alınır ama sadece kendi ırkından alırsın doğu türkistan gibi. Arap paki suriyeli almazsın. Biraz Türkiye'de doğu Türkistan'dan gelen kişiler olduğunu biliyorum.
Adamların 1 vukuatını duymadım.
İnsanca yaşıyorlar önceki yazımda dediğim gibi ırkçılık hak eden millete yapılır ve araplar bu muameleyi sonuna kadar hak ediyor.

Hocam Türkiye'nin genetiği artık değiştirildi. Nereye gitsem Arap görüyorum.

Aslında göçmen alınır ama sadece kendi ırkından alırsın doğu türkistan gibi Arap paki suriyeli almazsın. Biraz Türkiye'de doğu Türkistan'dan gelen kişiler olduğunu biliyorum.
Adamların 1 vukuatını duymadım.
İnsanca yaşıyorlar önceki yazımda dediğim gibi ırkçılık hak eden millete yapılır ve araplar bu muameleyi sonuna kadar hak ediyor.
Alalım kardeşim, Afganı da Suriyeliyi de. Onlar da bizim gibi yaşasın, ırk fark etmez. Suriyeliler ve Afganlar (genel olarak konuşuyorum) bizim kadar gelişmediği için, kültür farklılığı olduğu için. Eşit haklarımız olmadığı için mülteci sorun oluyor. Ben hiç bir yerde mültecilere vatandaşlık satıldığını ülkemiz hariç görmedim.

Alalım kardeşim, Afganı da Suriyeliyi de. Onlar da bizim gibi yaşasın, ırk fark etmez. Suriyeliler ve Afganlar (genel olarak konuşuyorum) bizim kadar gelişmediği için, kültür farklılığı olduğu için. Eşit haklarımız olmadığı için mülteci sorun oluyor. Ben hiç bir yerde mültecilere vatandaşlık satıldığını ülkemiz hariç görmedim.
Sen sanırım dediğim şeyleri yanlış okudun. Ben Arapları ilk başta almamalıyız dedim.
Göçmen gelecekse sadece Doğu Türkistan gibi ülkelerden gelenleri almalıyız diyorum.

Son düzenleme:
Sen sanırım dediğim şeyleri yanlış okudun. Tekrar bı oku. Ben Arapları ilk başta almamalıyız dedim.
Göçmen gelecekse sadece Doğu Türkistan gibi ülkelerden gelenleri almalıyız diyorum.
Yanlış okumadım, dediğim şey nereden geldiği önemli değil. Bizim gibi yaşasın, azgınlık taşkınlık yapmasın. Nereden gelirse gelsin dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı