Atatürk'ün II. Abdülhamid hakkında sözü

Ölülerin dedikodusunu yapmayı bırakmadığımız sürece toplum olarak bizden bir yol olmaz. Nedendir bilmiyorum yakın zamana kadar anti Abdülhamid'ci bir tutuma sahip olduğum halde mezardaki adamların neden iyi yaptıkları işler yerine sürekli kötü yönlerini alıp ısıtıp servis ettiğimizi hala anlayamıyorum. Şimdi bu postun altına anti Kemalist tipler gelecek sonra tatsız cümleler kullanmak zorunda kalacağız.
Bu tarih kardeşim tartışıcağız ki yaptığımız hatalardan ders alalım.Atatürkün bir sözü ne kadar rahatsız etmiş?

Bu tarih kardeşim tartışıcağız ki yaptığımız hatalardan ders alalım. Atatürk'ün bir sözü ne kadar rahatsız etmiş?

Atatürk'ün beni rahatsız eden bir sözü yok, ancak adamların doğru yaptıklarını görmezden gelip mahalle dedikoducuları gibi o onu dedi bu bunu demekle vakit kaybetmekte gram mantık yok.

Atatürk'ün beni rahatsız eden bir sözü yok, ancak adamların doğru yaptıklarını görmezden gelip mahalle dedikoducuları gibi o onu dedi bu bunu demekle vakit kaybetmekte gram mantık yok.
Bu padişahın doğru yaptığı şeylerden bana sayar mısın?Ben şu anda bile bizi etkileyen hatalarından sayarım sana.

Geri
Yukarı