Atatürk'ün kayıp kıta Mu'yu araştırmak için yolladığı Tahsin Bey

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
"Tahsin Bey'i Amerika'ya gönderen Atatürk'tü. Meksika Büyükelçisi Tahsin Bey'in gerçek görevi, kayıp Mu uygarlığıyla Ön Türkler arasındaki olası akrabalığın izlerini arayıp bulmak ve Güneş Dil Teorisi'ni güçlendiricek kanıtlar toplamaktı."
1709497281923.png
Kaynak: Sinan Meydan Atatürk ve Kayıp Kıta Mu Cilt 1
Not: Sinan Meydan'ın Atatürk ve Kayıp Kıta Mu kitabında detaylıca her şey yazıyor, belgeler vs olsun merak eden okuyabilir tavsiye ederim.

Son düzenleme:
@efe1408 Bu tarz çok fazla yazılarınız var hocam.
Söylemekten çekinmezseniz yaşınız nedir? Tarih okuyor musunuz ya da okumak istiyor musunuz? Bu işi bir hobi olarak mı yapıyorsunuz?
Değerli bilgiler verdiğiniz için bu değerli insanın kimliğini merak ettim açıkçası :)

@efe1408 Bu tarz çok fazla yazılarınız var hocam.
Söylemekten çekinmezseniz yaşınız nedir? Tarih okuyor musunuz ya da okumak istiyor musunuz? Bu işi bir hobi olarak mı yapıyorsunuz?
Değerli bilgiler verdiğiniz için bu değerli insanın kimliğini merak ettim açıkçası :)
İleride okuyabilirsem okurum tarih.Normalde daha çok konu açacaktımda, mute vs yiyorum açamıyorum.

@efe1408 Sizi Discorddan ekleyebilir miyim? Ya da lanet olsun kullanıcı adı falan yazınca banlıyorlar. Ben yazayım. Siz dilerseniz beni eklersiniz. Banı da ben yerim yiceksem. Burdan beni cezalandıracak moderatöre esenlikler diliyorum. Allah ömrünü uzun etsin.

Kullanıcı adı: Sazcı Ali 2
O yeni getirdikleri kullanıcı adı (asıl olanın altında yazan): turkmenoglu1

Sizin gibi bu tarz konularla ilgilenen insanlarla sohbet etmek isterim doğrusu onun için kullanıcı adımı falan yazdım. Sesli konuşmak istemezseniz dert etmem. Kabul etmek istemezseniz de sorun yok. Canınız sağolsun.

Geri
Yukarı