Atatürk'ün Torunu İsimli Üye Nasıl Biri?

Devam mı? Tamam mı?

• Oy verenlerin toplamı
    22
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeni kaydolmuş birisisin, muhtemelen forumun %90'ı tanımıyorum diyecektir. Doğal olarak... Bu oylamanın amacı nedir merak ettim. Yani "bırakmalısın" seçeneği galip gelince forumu bırakacaksan zaten baştan elenmişsindir. Öteki türlü de ego tatminine giriyor galiba.

Hiç bir bilgim yok ama bu konuyu görünce bir takım şeyler gelişti.İsmiyle uzaktan yakından alakası olmayan, 130 mesaj(!) yazmış, şimartılmaya ihtiyacı olan bir eleman. Kusura bakma ama böyle konuya, böyle cevap.
Herkesin yorumuna açığım. Şımartılmak için değil siz formda daha eskisiniz. Siz daha çok şey biliyorsunuz. Ben daha az bildiğim için sizce durmalı mıyım diye sordum. Atatürk'e karşı bir zorun mu var?
Yeni kaydolmuş birisisin, muhtemelen forumun %90'ı tanımıyorum diyecektir. Doğal olarak... Bu oylamanın amacı nedir merak ettim. Yani "bırakmalısın" seçeneği galip gelince forumu bırakacaksan zaten baştan elenmişsindir. Öteki türlü de ego tatminine giriyor galiba.
Size göre daha az şey biliyorum. Sizden öğrendiklerimle cevap veriyorum. Doğru bir şey mi onu merak ederek açtım.

Herkesin yorumuna açığım. Şımartılmak için değil siz formda daha eskisiniz. Siz daha çok şey biliyorsunuz. Ben daha az bildiğim için sizce durmalı mıyım diye sordum. Atatürk'e karşı bir zorun mu var?
Size göre daha az şey biliyorum. Sizden öğrendiklerimle cevap veriyorum. Doğru bir şey mi onu merak ederek açtım.
ContraVolta arkadaşımızı Shiftdelete'den tanırım kendisi çok iyi bir insan bana baya yardımı dokundu ve SDN'de profil resmi Atatürk. Bence bilmeden birilerini suçlama. İsmin de çok çarpıtılmaya açık, böyle şeylere gerek yok.

Bilen insanı örnek almanın zararı olmaz tabii ki lakin oylamada çıkacak kötü bir sonuç sadece seni kırar; çıkacak iyi sonuç da hiçbir şey katmaz. Sonuçta bir zincir gibi forumdaki herkes birbirinden faydalanmıştır, faydalanacaktır da.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı