Çözüldü Aternos'ta olmayan modu aternosa atabilmek mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mustafaer0

Centipat
Daha fazla  
Bayağı bir araştırma yaptım ancak çözümü bulamadım.
CurseForge'dan modu indirdim kurdum Single açılıyor fakat çok drop alıyorum(RAM'den kaynaklı). Bende Aternos'un içinde bulunan modpacklerden 200 modluk olanı indirip Aternos üzerinden oynamayı denedim ve drop vs. yaşamadım. Ancak şu an oynamak istediğim mod Aternos'ta yok. Bende aternosa bu modu atıp Aternos üzerinden dropsuz temiz bir şekilde oynamak istiyorum. Ancak bunu bulamadım. Destek lazım.
-RTX 2050(70W).
-i5 11400H.
-8 GB RAM(ileride yükselteceğim idare ediyorum).

Çözüm
Bayağı bir araştırma yaptım ancak çözümü bulamadım.
CurseForge'dan modu indirdim kurdum Single açılıyor fakat çok drop alıyorum(RAM'den kaynaklı). Bende Aternos'un içinde bulunan modpacklerden 200 modluk olanı indirip Aternos üzerinden oynamayı denedim ve drop vs. yaşamadım. Ancak şu an oynamak istediğim mod Aternos'ta yok. Bende aternosa bu modu atıp Aternos üzerinden dropsuz temiz bir şekilde oynamak istiyorum. Ancak bunu bulamadım. Destek lazım.
-RTX 2050(70W).
-i5 11400H.
-8 GB RAM(ileride yükselteceğim idare ediyorum).
GitHub - Myuui/Free-Minecraft-Hosts: Free Minecraft Hosting List aka. FMHL Burdan içine dosya atabildiğiniz bedava hostingleri bulabilirsiniz. Aternosla uğraşmanıza gerek yok.
Hayır dışarıdan dosya atmak mümkün değil diye biliyorum bende denemiştim eskiden eğer premium hesabınız varsa modlu şekilde essettials modu ile arkadaşınızla oynayabilirsiniz oyun içinde arkadaş falan ekleyebiliyorsunuz.

Hocam Aternos dosyalar plugin yerinde gelip oradan dosya import bölümü olması lazım oradan yükleyebilirsin.

Dosyalar kısmında plugin yeri yok hocam.

Hayır dışarıdan dosya atmak mümkün değil diye biliyorum bende denemiştim eskiden eğer premium hesabınız varsa modlu şekilde essettials modu ile arkadaşınızla oynayabilirsiniz oyun içinde arkadaş falan ekleyebiliyorsunuz.

Deneyeceğim yine de hocam olur belki.

@Mustafaer0

Geri
Yukarı