Ateşim varken üstümü örtüp uyuduktan sonra halim yok

Hocam kendimi daha iyi hissedip daha dincim (normal zamana gore %60 dincim diyebilirim), ancak gecmeyen şey oksuruk oldu 1 haftadan fazladir. Kendimi iyi hissedip daha dincim ancak icimde bir karanlik duygu var, bir korku var. Ya atesim cikip ustumu kislikla bu sıcak havada orttugumden hipertermi gecirdim ya da atesim daha da cok yukseldiginden ve ilaclarin da, uykusuzlugun da etkisiyle o gun oyle seyler oldu ancak halsizligin aciklamasi ya ben hafif bir grip oldum ve atesin nedeni ve halsizligin nedeni bu idi, ki grip oldugumdan haberim yok, ya da garip bir seyler oldu ancak bunlarin hicbiri normal degil, grip olan bir insanin sesi degisebilir, bende yok. Burun tikanikligi, yok. Hapşırma vardi, hafif ates, yorgunluk. Ne yapacagimi bilmiyorum kafaya takiyorum. En garibi tat kaybi olmasiydi 1 gunluk. Bunun aciklamasini yapamiyorum. Grip olsam sadece 1 gun sürmezdi herhalde tat kaybi.

Hocam kulagimdaki tikaniklik da gecmis.
İyileştiğine göre, bu kadar "over thinking" yaparak bünyeni üzmüyor musun sence de? Rahat bırak kendini, insan ölümlerini borsadaki euro dolar paritesi gibi televizyonda verdiklerinden beri anksiyetesi arttı milletin, şimdi sarmadığı için kuş tribine bakacaklar, tahminim 9-10 Temmuz'da savaş ekonomisi buna göre nükleere mi sarsak psiko-biyolojikten devam etsek mi diye karar alacaklar.

İyileştiğine göre, bu kadar "over thinking" yaparak bünyeni üzmüyor musun sence de? Rahat bırak kendini, insan ölümlerini borsadaki euro dolar paritesi gibi televizyonda verdiklerinden beri anksiyetesi arttı milletin, şimdi sarmadığı için kuş tribine bakacaklar, tahminim 9-10 Temmuz'da savaş ekonomisi buna göre nükleere mi sarsak psiko-biyolojikten devam etsek mi diye karar alacaklar.

Hocam bugün mezarliga gittik mezarliktan sonra tekrar arabaya bindikten sonra sicaklik basti arabayi elledim elim yandi yani havalar cok sıcak ustune ben atesim varken kislik ile ustumu orttum yattim bu havada. Hipertermi seviyesine cikarmaz mi?

Hocam bugün mezarliga gittik mezarliktan sonra tekrar arabaya bindikten sonra sicaklik basti arabayi elledim elim yandi yani havalar cok sıcak ustune ben atesim varken kislik ile ustumu orttum yattim bu havada. Hipertermi seviyesine cikarmaz mi?
Hipertermi olmak için bir ihtiyacın mı var?
Yani neden sürekli bunu soruyorsun?
Olup bunu insanlarla paylaşınca ne olacak?
Ayrıca olmuş olsaydın şu an bunları oturup yazıyor olamazdın tedavi görmediğin için, makaleleri okuyacaksan sebep, sonuç, organ yetmezliği, beyin ölümü v.b mortalite kısımlarını öğreneceksin, sonra okuyacaksın tabi fizik kimya biyolojiyi size nasıl öğretiyorlarsa biraz bağıntı kurmanı bekliyorum.

Sen hipertermi falan olmadın bunu kabullen önce.

Sonra kendine bir limonata koy, biraz da tuzlu fıstık falan, aç bir şeyler izle.

Hipertermi olmak için bir ihtiyacın mı var?
Yani neden sürekli bunu soruyorsun?
Olup bunu insanlarla paylaşınca ne olacak?
Ayrıca olmuş olsaydın şu an bunları oturup yazıyor olamazdın tedavi görmediğin için, makaleleri okuyacaksan sebep, sonuç, organ yetmezliği, beyin ölümü vb mortalite kısımlarını öğreneceksin, sonra okuyacaksın tabii fizik kimya biyolojiyi size nasıl öğretiyorlarsa biraz bağıntı kurmanı bekliyorum.

sen hipertermi falan olmadın bunu kabullen önce.

Sonra kendine bir limonata koy, biraz da tuzlu fıstık falan, aç bir şeyler izle.

Hocam ama tuvalete daha az gidiyorum. Bu tesaduf mu? Eskiden 1 saatte net tuvalete giderken simdi 2'den fazlasina da cikti, daha az gidiyorum eskisine gore daha fazla sivi tuketmeme ragmen.

Ben okudum organ yetmezligi, bilinc kaybi yaziyordu ama bunlar hemen olmuyordur bilinc kaybi haric.

Geri
Yukarı