Athlon 3000G APU sistem toplama

Dostum anlamıyor musun yoksa ben mi anlatamıyorum?
Gir oyun testlerini izle sonra gel yorumunu yap. Ben 4K Full grafik ayarlarında GTA 5 60 FPS oynayacağım demedim. Düşük ayarlarda 720P çözünürlükte 50 FPS veriyor ve bu benim için yeterli.

Daha yeni katılmışsın. İzlediklerinin RAM değerleri, saat işlemci hızı değişik olabilir. Pek güvenme çünkü 2 Core 2 thread bir işlemci. 2. nesil i3 2310M ile neredeyse eşit seviyede. Sadece Vega ve GHz değerleri değişik.

Daha yeni katılmışsın. İzlediklerinin RAM değerleri, saat işlemci hızı değişik olabilir. Pek güvenme çünkü 2 Core 2 thread bir işlemci. 2. nesil i3 2310M ile neredeyse eşit seviyede. Sadece Vega ve GHz değerleri değişik.
Birincisi bu platforma yeni katılmam beni daha bilgin yapmıyor. Katılmadan önce de PC cahili değildim. İzlediğim videolarda kullanılan sistemler, benim topladığım sistemle neredeyse aynı. Hepsine dikkat ediyorum ben sen rahat ol. Kusura bakma da gelip burada "Bu işlemci ile anca FHD video izlersin" demek, senin saçmalığın. Tanrı aşkına İntel HD 3000 falan mı kullancam dedim, bu kadar abartma istersen.

Birincisi bu platforma yeni katılmam beni daha bilgin yapmıyor. Katılmadan önce de PC cahili değildim. İzlediğim videolarda kullanılan sistemler, benim topladığım sistemle neredeyse aynı. Hepsine dikkat ediyorum ben sen rahat ol. Kusura bakma da gelip burada "Bu işlemci ile anca FHD video izlersin" demek, senin saçmalığın. Tanrı aşkına Intel HD 3000 falan mı kullanacağım dedim, bu kadar abartma istersen.

Athlon oyun CPU'su değildir.

Kafan mı güzel kardeşim?
Kimse Oyun CPU'su demedi zaten. Sonuç olarak benim ihtiyacımı karşılıyor mu karşılıyor. GTA 5 orta ayarlarda 1080P çözünürlükte 40 FPS veriyor mu veriyor. CS:GO orta ayarlarda yine aynı çözünürlükte 80 FPS veriyor mu veriyor. E senin derdin ne? Neyin boşunu yapıyorsun hala.

Son düzenleme:
Kafan mı güzel kardeşim?

Kimse oyun CPU'su demedi zaten. Sonuç olarak benim ihtiyacımı karşılıyor mu karşılıyor. GTA 5 orta ayarlarda 1080P çözünürlükte 40 FPS veriyor mu veriyor. CS:GO orta ayarlarda yine aynı çözünürlükte 80 FPS veriyor mu veriyor. E senin derdin ne? Neyin boşunu yapıyorsun hala.

Tamam birader sen haklısin. Bak ișine.

Geri
Yukarı