Athlon 3000G OC ve RAM OC

Önemli değil yine de teşekkür ederim. Şu an AIDA'da benchmark yaptım RAM için. Sıkıntı olmadı şimdi System stability yapacağım her şey yükte olduğu için maksimum sıcaklıkları görürüm değil mi?
RAM değerlerini paylaşır mısınız AIDA sonucundaki.
Sıcaklıkları görürsünüz ancak işlemcinizin en yüksek yükte görmeniz için Prime95 öneririm.

IGPU'ya GB vermek mümkün mü?

cachemem.png

Şu anda 4 GB RAM idarelik kullanıyorum. OC RAM ve CPU ile şu an CS:GO'da 80 100 FPS arası alıyorum. Sizce dualchannel ile kaç FPS artar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de hocam siz zaten Dual'e geçince yine OC lu bir şekilde kullanacağınız için daha çok FPS alırsınız. Vega 3'e OC denediniz mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynı zamanda bu attığım FPS artırmayı uygulayın hocam belki inanmazsınız ama 1152x864 Low'da rekabetçide 90'a arada düşerken şu an, overclocksuz minimum 140 150 alıyorum dust2 rekabetçide en fazla da 210 gördüm upper midde :D 1280x960 çözünürlük.

Bir de hocam siz zaten Dual'e geçince yine OC lu bir şekilde kullanacağınız için daha çok FPS alırsınız. Vega 3'e OC denediniz mi?

Aynı zamanda bu attığım FPS artırmayı uygulayın hocam belki inanmazsınız ama 1152x864 Low'da rekabetçide 90'a arada düşerken şu an, overclocksuz minimum 140 150 alıyorum dust2 rekabetçide en fazla da 210 gördüm upper midde :D 1280x960 çözünürlük.

Hocam geç oldu biraz dershaneye gittim. Vega 3'e nasıl OC yaparım.

Geri
Yukarı