Athlon 3000G sürücü güncellemesi yapılmalı mı?

Sürücü güncellemeleri genel olarak performans iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve güvenlik güncelleştirmeleri için yayınlanır. Bu güncellemelerden çok da FPS boostu beklememek gerekir. Daha çok kullanıcı deneyimini iyileştirmek amacıyla yapılır bu güncellemeler. Ha tabii ki de bu güncellemeleri yaptıktan sonra performans artışı görme imkanın var. Bazı durumlarda performans düşüşü de olabiliyor. Performans düşüşü gördüğün zaman DDU ile sürücüyü kaldırıp AMD'nin sitesinden eski sürücünü indirebilirsin. Basit bir işlemdir.

Uzun lafın kısası, indir ve gör. Eğer bir sorun yaşarsan DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurarsın.

Sürücü güncellemeleri genel olarak performans iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve güvenlik güncelleştirmeleri için yayınlanır. Bu güncellemelerden çok da FPS Boost'u beklememek gerekir. Daha çok kullanıcı deneyimini iyileştirmek amacıyla yapılır bu güncellemeler. Ha tabii ki de bu güncellemeleri yaptıktan sonra performans artışı görme imkanın var. Bazı durumlarda performans düşüşü de olabiliyor. Performans düşüşü gördüğün zaman DDU ile sürücüyü kaldırıp AMD'nin sitesinden eski sürücünü indirebilirsin. Basit bir işlemdir.

Uzun lafın kısası, indir ve gör. Eğer bir sorun yaşarsan DDU ile sürücüyü kaldırıp tekrar kurarsın.

Sorun yok şu an merak ettiğim için sordum FPS düşüşü olur mu diye merak etmiştim.

Bunun cevabı yazıyor zaten. Performans artışı olduğu gibi performans düşüşü de olabilir. Tek yapman gereken sürücüyü indirip denemek. İndirip denenmediği sürece direkt sorun çıkar veya çıkmaz diyemem ben maalesef. Eğer bir sorun yaşarsan zaten DDU ile kaldırıp eski kullandığın sürümü tekrardan kurabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı