Athlon 4850E Sisteme 1000 TL Yükseltme Önerisi

Doğru diyorsun ancak elden alamam çünkü bayağı bir uzak neyse en azından bilgi sahibi oldum teşekkürler Fuat Grapçı teşekkürler Technopat ailesi. :):)
Ne demek. Aslında zamanın olsa güvenilir satıcılardan sana bir aliexpressten ucuz bir pc toplayabilirdik :)
Toplam 825 Tl. Anakart ve Ram değişebilir.
Tahmini Teslimat Zamanı
Tahmini Teslimat Zamanı
Tahmini Teslimat Zamanı
Tahmini Teslimat Zamanı
Bu ürünleri anakart haricinde satın aldım. Aldığım satıcıları tercih ettim (Ram başka satıcıdan aldım problem çıkmadı.)
Phenom II X4 bir işlemci alınabilir. -> 150Tl
2x2 800 MHz DDR2 ram alınabilir -> 100 Tl
Gtx 750 Ti veya Gt 730 / Gt 1030 alınabilir. -> 300-500 Arası seçilene bağlı.
Son attığım sahibinden

Son düzenleme:
Ne demek. Aslında zamanın olsa güvenilir satıcılardan sana bir aliexpressten ucuz bir pc toplayabilirdik :)
Toplam 825 Tl. Anakart ve Ram değişebilir.
Tahmini Teslimat Zamanı
Tahmini Teslimat Zamanı
Tahmini Teslimat Zamanı
Tahmini Teslimat Zamanı
Bu ürünleri anakart haricinde satın aldım. Aldığım satıcıları tercih ettim (Ram başka satıcıdan aldım problem çıkmadı.)
Phenom II X4 bir işlemci alınabilir. -> 150Tl
2x2 800 MHz DDR2 ram alınabilir -> 100 Tl
Gtx 750 Ti veya Gt 730 / Gt 1030 alınabilir. -> 300-500 Arası seçilene bağlı.
Son attığım sahibinden
Sen var ya adamsın :D Aslında zamanım var sadece kargoda sorun olursa çok uğraşırım o yüzden AliExpress ten almak istemiyorum sen daha önce alışveriş yapmışsın belli ki. Kargo ne kadar zaman da geldi ? Bir sorun yaşadın mı ? Bunları da yazarsan çok sevinirim

Sen var ya adamsın :D Aslında zamanım var sadece kargoda sorun olursa çok uğraşırım o yüzden AliExpress ten almak istemiyorum sen daha önce alışveriş yapmışsın belli ki. Kargo ne kadar zaman da geldi ? Bir sorun yaşadın mı ? Bunları da yazarsan çok sevinirim
Çok alışveriş yaptım :) Şuan beklediğim 10 kargom var mesela. Hepsi 20 günde gelmişti. Fakat şuan aldığın ürünler geç gelebilir çünkü yılbaşı var. Birde black fridayden ve 11 kasımdan birikmiş ürünler var.

Çok alışveriş yaptım :) Şuan beklediğim 10 kargom var mesela. Hepsi 20 günde gelmişti. Fakat şuan aldığın ürünler geç gelebilir çünkü yılbaşı var. Birde black fridayden ve 11 kasımdan birikmiş ürünler var.
Fuat Grapçı senden son bir şey daha isteyeceğim. m68mt-s2p Bu ana kartıma(Ram-Ekran Kartı-İşlemci) bana toplar mısın bütçe dediğim gibi 1000 TL CS:GO'da en düşük ayarlarda 150 FPS yeterli
yardım edeceğini bildiğim için şimdiden teşekkür ederim. :) Not: Mümkünse hepsi Türkiye'den olsun :)

Fuat Grapçı senden son bir şey daha isteyeceğim. m68mt-s2p Bu ana kartıma(Ram-Ekran Kartı-İşlemci) bana toplar mısın bütçe dediğim gibi 1000 TL CS:GO'da en düşük ayarlarda 150 FPS yeterli
yardım edeceğini bildiğim için şimdiden teşekkür ederim. :) Not: Mümkünse hepsi Türkiye'den olsun :)
Sahibindenden alacaksın öyleyse. Nerede yaşadığını söylersen deneme imkanlı birşey toplayabilirim

Ordu'da yaşıyorum ancak sen bence bu konularda iyisin. Kendi kafana göre toplar mısın ?
DDR3 4+4 (1333 MHz) 8 GB RAM yaklaşık 200 tl
Gtx 750 Ti 2 GB yaklaşık 450 tl
Athlon II X4 640 yaklaşık 150 tl (Bulması zor)
Bunun yerine elinizdekileri satıp intel sisteme geçmenizi tavsiye ederim. Sadece cs oynatır bu sistem. Ayrıca orduda işlemci yok. Ekran kartı çok pahalı.

DDR3 4+4 (1333 MHz) 8 GB RAM yaklaşık 200 tl
Gtx 750 Ti 2 GB yaklaşık 450 tl
Athlon II X4 640 yaklaşık 150 tl (Bulması zor)
Bunun yerine elinizdekileri satıp intel sisteme geçmenizi tavsiye ederim. Sadece cs oynatır bu sistem. Ayrıca orduda işlemci yok. Ekran kartı çok pahalı.
Sanırım anakart'ım DDR2 neyse belli ki hazır alacağım olsun sağol Fuat Grapçı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı