Ücretsiz Athlon 64 sistemi aranızdan birine hediye ediyorum!

ProtectYourself

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde 2004-2006 yıllarına ait (fotoğrafını da paylaştığım) bilgisayar parçaları var, aramızda bu tarz parçalarla ilgilenen arkadaşlar var mı? Kullanmadığım ve lazım olmadığı için bu parçaları bir arkadaşımıza vermek istiyorum. (Ankara içinde elden teslim edebileceğim biri olursa iyi olur). Çöpe gitsin istemedim. (Technopat platformunu samimi ve candan bulduğum için konuyu bu sitede açmak istedim).

Dosya Ekleri

• IMG_0035.JPG
    IMG_0035.JPG
    186,9 KB · Görüntüleme: 1.050
Zonguldak'a kargolayabilirsen alabilirim. Ama yoksa canın sağolsun.

Bende de var onun gibi bir sistem. İçinde x550 ve pentium e5300 bulunuyor. Umarım bu işlerle ilgilenen, seven birisine gider. Bu arada attığınız ek görüntülenemiyor.

Merhaba arkadaşlar, elimde 2004-2006 yıllarına ait (fotoğrafını da paylaştığım) bilgisayar parçaları var, aramızda bu tarz parçalarla ilgilenen arkadaşlar var mı? Kullanmadığım ve lazım olmadığı için bu parçaları bir arkadaşımıza vermek istiyorum. (Ankara içinde elden teslim edebileceğim biri olursa iyi olur). Çöpe gitsin istemedim. (Technopat platformunu samimi ve candan bulduğum için konuyu bu sitede açmak istedim).
RAM DDR3 mü acaba? Malatya'ya kargolayabilirseniz alabilirim hatta belli bir ücrette verebilirim. Sahibinden'de ne olduğu belirsiz şeyler için servet istiyorlar. Bir de kaç GB bu ramlar?

Ben sistem topluyorum ve Ankara'dayım HDD gerçekten işime yarar. :)

🥰 Çok tatlı görünüyor demek isterdim ama nedense içim karardı 🤨 Tüh nostalji hayranı biriydim oysa ışıktan oldu herhalde.

Proje olarak kendim bir pc toplayacağım öğrenmek ve deneyimlemek adına fakat aileden olan desteği tam alamadı. Eğer ki bir anakart bile olursa teşekkür ederim.

Geri
Yukarı