Athlon II X3 435 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşı çok yanlış yönlendiriyorsunuz. Kardeşim burdaki önerileri dikkate alırsan o sistemi bi sene sonra çöpe atmak zorunda kalırsın. Bunu al. Rahat et. Bu sistem seni baya uzun vadede götürecektir. Hem de güncelleyebileceksin. Performans olarak da tatmin edicidir. GTA5i Orta ayarlarda 60 Fpsde oynarsın.
MSI H110M PRO-VD Intel H110 2133MHz DDR4 Soket 1151 mATX Fiyatı
Intel Skylake Pentium G4400 3.3GHz 3Mb Cache LGA1151 İşlemci Fiyatı
Kingston HyperX Fury 8GB 2133MHz DDR4 Ram HX421C14FB2/8 Fiyatı
Zotac Nvidia GeForce GTX 750Ti 2GB 128Bit GDDR5 (DX11.2) Fiyatı
Aerocool VX Serisi 400W 27A@12V Aktif PFC Güç Kaynağı Fiyatı

Yorumları iyice oku ve skylike alması konusunda ikna etmeye çalışıyorum ama ekran kartını iyi almak istiyor ve zotac iyi değiş 750Ti de ve önerdiğin işlemci asıl ileride sıkıntı yaratır ve 2 çekirdek.

Senin önerdiğin sistem dengesiz ve işlemci çok berbat.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgilen diye bu videoyu bırakıyorum sana. İşlemci ve Ekran kartı benim yazdığımın aynısı. Umarım bir şeyler öğrenebilirsin. İyi akşamlar.

ben oyun performansını sadece ekran kartı diye etkiliyor biliyorum bu yüzden ekran kartına ağırlık vermek istyorum

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı