Athlon II X3 435 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Gençler benim sorunumu anlamıyorsunuz ben pcyi eylül ayının sonunda alıcam

800 tllik bir bütçe daha iyi olur ben sizden isteğim yeni nesil oyunlarda güzel performans verecek bir sisitem

Hah mesela, şimdi aynısını ben yapacaktım bunun. Bu 3 parça ile GTA5'i 720P'de 35Fpsde oynarsın.

Kendi ekran kartınıda takarsa 30 fps üstü rahat açar. Ben 2 saattir idare etsin diyorum kendi ekran kartıyla sonradan ekran kartını değiştirsin diyorum.

Evet en iyisi i3 6100 olan sistemi almandır ve şuanki sisteminde kullandığın ekran kartını ona takıp yeni kart alana kadar idare etmendir.

Biz önerdik en iyi seçimi gerisi sana kalmış anakart değiştirmek istemiyorsan phenom x6 serisi işlemci alıp yanına RX 460 alıcaksın.

Evet en iyisi i3 6100 olan sistemi almandır ve şuanki sisteminde kullandığın ekran kartını ona takıp yeni kart alana kadar idare etmendir.

Biz önerdik en iyi seçimi gerisi sana kalmış anakart değiştirmek istemiyorsan phenom x6 serisi işlemci alıp yanına RX 460 alıcaksın.
G4400 bile Phenomdan güçlü bir işlemcidir.

G4400 bile Phenomdan güçlü bir işlemcidir.

Phenom x6 serisi oldukça güçlü bir seridir istersen burda eskiden kullanan moderatör vardı ona sorabilirsin. G4400'ün 1055T den iyi olduğunu sanmıyorum.

Burda g4400 950'ye bile %10-15 darboğaz yapıyor;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burda ise 1055T Gtx 970'i bile iyi besliyor yani x6 serisini diğer phenomlarla karıştırma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@JaroxJamaica

Phenom x6 serisi oldukça güçlü bir seridir istersen burda eskiden kullanan moderatör vardı ona sorabilirsin. G4400'ün 1055T den iyi olduğunu sanmıyorum.

Burda g4400 950'ye bile %10-15 darboğaz yapıyor;

Burda ise 1055T Gtx 970'i bile iyi besliyor yani x6 serisini diğer phenomlarla karıştırma.

@JaroxJamaica

ben (
nakart değiştirmek istemiyorsan phenom x6 serisi işlemci alıp yanına RX 460 alıcaksın.​
) bunu tercih ediyorum teşekkürler

yalnız amd x6 1055t yi hiç biyerde bulamadım

Hocam anakart değiştiremeyeceksen en seçimin phenom x6 serisidir. İnşallah bende toplayabilirim elimde sadece işlemci var geri bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı