Athlon II X3 455 vs. Core2 Q9550

efedesu

Megapat
Yer
地獄
Daha fazla  
Iki islemci arasinda kaldim. Athlon II X3 455'nin yaninda sogutucu ile geliyor fakat Q9550 sadece termal macun ile. Sizce hangisini almaliyim? Su anda Intel'in stok fanlarindan kullaniyorum.

İnternette araştırın az önce önerdiğiniz işlemci ve ekran kartı istediğniz oyunlardaki performansına bakın ona göre değerlendirin, bizzat test etmediğim için o oyunlar hakkında bir şey diyemem. Bolca video var bu tür konularda, ama izlediğiniz videolarda işlemciye, ekran kartına OC yapılıp yapılmadığına çok dikkat edin.

Ben dikkat etmediğim için PUBG oynayacağım diye R7 240 aldım, OC sona dayadığım da dahi 40 fps'ten gram yukarı çıkamadım. Sonra işlemci aldım ve sonra RX470 aldım. Bizzat tecrübe ettim yani dikkatli olun, alırken 10 kere değil 50 kere araştırın derim ve denemeden hiçbir şey almayın.
Zaten sistemde cok agir oyunlar oynamiyacagim. Belki overclock yaparim diye anakart fikrimi degistirebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı