Athlon X4 860k için ekran kartı önerisi

Bu saatte yazıyorum kusura bakmayın, derslerim vs anca zamanım oldu. GTX 1050 Ti'da darboğaz olmaz değil mi? amacım darboğaz olmadan yuksek FPS'ler almak hatta donma-kasma olmadan akıcı şekilde FiveM oynamak diyebilirim.

o işlemci ile fivem çok zor. ben oynadığım zamanlar da fps konusunda sıkıntı çekmiyordum fakat texture yüklemeleri falan sıkıntı olabiliyordu bazen ama rahat 60-70fps oynarsın rx5604gb ile
Bu saatte yazıyorum kusura bakmayın, derslerim vs anca zamanım oldu. GTX 1050 Ti'da darboğaz olmaz değil mi? amacım darboğaz olmadan yuksek FPS'ler almak hatta donma-kasma olmadan akıcı şekilde FiveM oynamak diyebilirim.

O işlemci ile FiveM çok zor. Ben oynadığım zamanlar da FPS konusunda sıkıntı çekmiyordum fakat texture yüklemeleri falan sıkıntı olabiliyordu bazen ama rahat 60-70FPS oynarsın RX5604 GB ile.

Hocam, ben bir darboğaz hesaplama sitesi buldum baktığımda 31.4 civarı darboğaz gösteriyordu o sitelerin değerleri doğru oluyor mu?

Gelen yanıtları okurken bir yandan Valorant'ı açmıştım, oyun dondu ve yine beni attı artık ekran kartını camdan aşağı atacaktım RX560'ta böyle saçma şeyler olmaz değil mi?

Geri
Yukarı