Çözüldü Ati 5650 için Driver

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Çift Ekran kartlıdır Intel+Ati Win 7 64 bit CASPER NIRVANA NB 15.6" Model Kodu:CN.BMLI450

Intel driverını yükledikten sonra AMD'nin 14.4 yükledim hata verdi her şeyi sildim bu sefer 14.7 beta driver yükledim bu sefer AMD ekran kartını kullanmıyor Intel'i kullanıyordu bunun için Bios ayarı gerekiyormuş Biosa baktım herhangi bir seçenek yok Casper'ın sitesine baktım oda Bios güncellemesi sunmamış hatta VGA için verdiği driver sadece Intel ki oda uyumsuz. Unifl driver 14.4v2.1 kullandım bu sefer AMD' nin parlaklığı aşırı düştü ancak fenerle bakılabilir oldu Intel'e geçince ise herşey normal. UBR (Unifl Brightness Resolver) kullandım ama fayda etmiyor. Arkadaşlar herşeyi denedim hiçbirşey işe yaramadı varsa çözümünü bilen lütfen cevaplasın şimdiden Teşekkürler

Son düzenleme:
İNTEL ve AMD görüntü sürücülerini silin. DDU ile her İNTEL ve AMD kalıntılarını temizleyin. Sonrada bunu deneyin. MEGA
Oyunlar için ise Catalyst Control Center'den yapılandıracaksınız.

İNTEL ve AMD görüntü sürücülerini silin. DDU ile her İNTEL ve AMD kalıntılarını temizleyin. Sonrada bunu deneyin. MEGA
Oyunlar için ise Catalyst Control Center'den yapılandıracaksınız.

Dediklerini yaptım AMD kartın parlaklığı çok düşük neredeyse hiç gözükmüyor INTEL kart ise normal. Oyunlar için AMD CCC' den yapılandır demişsin ama sadece AMD karttayken yapılandırılıyor. INTEL karttayken yapılandırma işe yaramıyor. Zaten AMD kartta geçince parlaklık çok düşük oluyor. UNIFL bu sorun için bir program yapmış UBR (Unifl Brighness Resolver) ama bende çalışmıyor. Kaç gündür çözüm arıyorum ama bir çözüm bulamadım yardımını bekliyorum

Son düzenleme:
Bios ayarlarını kurcalardı isen default'a al.
Aygıt yönetici ardından da görüntü bağdaştırıcısında ünlem varmı?
Yok ise, masaüstüne sağ tık yapın. Değiştirilebilir grafikleri yapılandır deyin, uygulama ekle ve oyunun exe sini seçip, yüksek performans olarak seçin.

Bios ayarlarını kurcalardı isen default'a al.
Aygıt yönetici ardından da görüntü bağdaştırıcısında ünlem varmı?
Yok ise, masaüstüne sağ tık yapın. Değiştirilebilir grafikleri yapılandır deyin, uygulama ekle ve oyunun exe sini seçip, yüksek performans olarak seçin.

Bios kurcalamadım, aygıt yöneticisinde ünlem yok. AMD kart sorunsuz çalışıyor ama parlaklığı aşırı derecede çok düşük INTEL ise normal.

AMD 5000 serisi için en son tam sürüm olarak 13.9 beta olarak da 13.11 yayınlamıştır. 13.11 sürücüsünü yüklerseniz driver' ınız çalışır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı