ATI Mobility Radeon X2300 Windows 8 Sürücüsü

• Konuyu başlatan beGi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 3B

beGi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar az önce Windows 8 64 bit yükledim dizüstü bilgisayarıma. (HP Compaq 6910q). Windows 7'de böyle bir sorun yoktu. Ama Windows 8 32 & 64 Bit'inde de aynı sorunu yaşadım. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Dizüstüm : HP Compaq 6910p serisi Intel Core 2 dou T7500 @2.2GHZ 4GB RAM. Ekran kartım: ATI Mobility Radeon X2300

Forumumuzun Driver güncelleme hizmetinden yararlanarak kullandığım yazılım sayesinde sürücüyü buluyorum. Fakat gene de yüklerken aygıt yok diyor :

klzy5.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
HP Compaq 6910p Notebook PC*-* Download drivers and software - HP Business Support Center

Buradan ''Drivers - Graphics'' bölümünden indirebilirsin. Ayrıca diğer sürücülerini de linkten güncelle.

Ayrıca ürününüzün linkinde Windows 8 sürücülerinizin çıkmadığını görüyorum. En son Windows 7 için çıkarmışlar.

İlk mesajda da dediğim gibi sürücü var elimde ama Win8 ekran kartımı görmediği için yükleyemiyorum sorun ekran kartını görmemesi yani :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı