Çözüldü ATI Radeon 3850 HD Windows 10 desteği

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Batın OKAN

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, umarım forumda aradığınızı bulabiliyorsunuzdur. Konumuza dönelim benim ekran kartım ATI Radeon 3850 HD. ATI'nin kendi sayfasında ekran kartı yazılımı Windows 10 için yok, Windows 8.1'e kadar desteği var bu durumda ne yapmamı önerirsiniz? Aklımda Driver Pack Solution var ama ne kadar güvenilir bilemiyorum.

Çözüm
Kullanmayın hocam. Bu rehber yardımcı olacaktır.

Çözüm

İşte bende bu konu da problem çekiyorum Windows 10'a Windows 8.1 tabanlı yazılımı yüklemek istemiyorum. En son yüklediğim zaman ekran kartı sıkıntı yapıp, otomatik olarak güncellenmişti Windows tarafından.

Hocam, dediğiniz gibi güncel sürücü yok. O programlar genelde doğru sürücü yüklemez. Sisteme zarar verebilir.

Hocam, dediğiniz gibi güncel sürücü yok. O programlar genelde doğru sürücü yüklemez. Sisteme zarar verebilir.
Teşekkür ederim.

Hocam kusuruma bakmayın rahatsız ediyorum verdiğiniz linkte ki her şeyi yaptım ama gariptir ki 3850 HD yüklememe rağmen 3800 yüklendi sizce ara da ki 50 fark için tekrar yapmam da fark var mı?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Hocam kusuruma bakmayın rahatsız ediyorum verdiğiniz linkte ki her şeyi yaptım ama gariptir ki 3850 HD yüklememe rağmen 3800 yüklendi sizce ara da ki 50 fark için tekrar yapmam da fark var mı?

Ben, 3450'yi W7 W8 driver ile yükledim, performans kaybı hissetmedim (belki vardır). Onun dışında orijinal bir ISO dosyası ile Windows 10 kurup, aygıt yöneticisinden sürücü bul yaptığınızda buluyor. Ben öyle yapıp kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı