Windows 10 ATI Radeon HD 4600 Güncel Sürücüsü

Tangır Tungur

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Matbaa
Merhaba arkadaşlar bu ekran kartına sahibim fakat AMD´nin sitesinde sürücüsünü bulamadım. Rica etsem Download şeklinde paylaşır mısınız sürücüyü?

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit.

HD 2xxx, 3xxx ve 4xxx serilerine ait Windows 10 driver yok, yapılmadı diye hatırlıyorum. Link vereyim ancak kartlarınız eski oldukları için garanti veremem çalışıp çalışmayacaklarına.
MEGA unifl 16.2.1
MEGA unifl 14.4. 2 2 bu sürücü amd intel arasında geçiş yapabileceğiniz son driverdir.

HD 2xxx, 3xxx ve 4xxx serilerine ait Windows 10 driver yok, yapılmadı diye hatırlıyorum. Link vereyim ancak kartlarınız eski oldukları için garanti veremem çalışıp çalışmayacaklarına.
MEGA unifl 16.2.1
MEGA unifl 14.4. 2 2 bu sürücü amd intel arasında geçiş yapabileceğiniz son driverdir.
Kardeş o zaman Windows 7 64 bit sürücüsü varsa paylaşır mısın?

Windows 10 ilk çıktığında bu sorun Windows 8 64 bit sürücüsü kurarak çözülüyordu ama artık gerek yok. Microsoft'un kendi yaptığı sürücüler gayet iyi. NOT: HD 4650 kullanıyorum.

Dostum bende HD 4500 var. Sürücü kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Windows 10 veya 8 sürümüne yükselttiğim zaman oyunlarda ekrana çizgiler geliyor. (Windows 7 kullanıyorum.)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı