ATI Radeon HD 4650 Windows 10 sürücüsü

Escob

Femtopat
Daha fazla  
Beyler benim bilgisayarım Windows 10. Ekran kartım ise ATI Radeon HD 4650 çoğu oyunda ekran kartı güncelle hatası alıyorum. (DX 10) Ama driver yükleyeceğim zaman yükleme yerinde Windows 10 seçeneği yok. Windows 8 yüklediğim zamanda driver açılmıyor. R bunun için bir çözümünüz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumluluk derken anlamadım.

Peki bana Windows 8 indirebileceğim bir link yollar mısın ben indirdim ama kurrarkene sorun oluyordu

Bu yukarıdaki siteden işletim sistemini, versiyonunu, sürümünü, dilini seçip ISO dosyasını kurabilirsin.

Windows 7 kur demedim Windows 10'da Windows 7 sürücüsü dene dedim.

Uyumluluk sorunu çıkabilir, o işletim sistemine aynı işletim sistemi ile uyumlu olan bir sürücü kurması daha mantıklı, böylece işletim sistemi ve sürücüler çakışmaz.
Eğer verdiğim ISO linki olmaz ise Microsoft'un kendi sitesinden 8.1 olanı indirmeyi deneyin. 8.1, 8'in güncellenmişi olduğu için çok sorun olmaz bence.

Uyumluluk sorunu çıkabilir, o işletim sistemine aynı işletim sistemi ile uyumlu olan bir sürücü kurması daha mantıklı, böylece işletim sistemi ve sürücüler çakışmaz.
Uyumlulukla kurarsa sorun olacağını düşünmüyorum, daha eski bir ekran kartı kullanan bilgisayara Windows 10'da uyumlulukla sürücü yüklemiştim ve bir sorun olmamıştı.
Uyumluluk derken anlamadım.
Windows 7 sürücüsünü indirmeni tavsiye ederim çünkü Windows 8 sürücüsüne göre daha güncel görünüyor.
Uygulamaya sağ tıkla özellikler de uyumluluğa tıkla veya sağ tıklayıp uyumluluk sorunu gider de.
uyumluluk.PNG

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı