ATI Radeon 5450 Windows XP 32 Bit Sürücüsü

Windows 10 olan bir bilgisayarım var. Windows XP'den Windows 10'a geçiş olmuyor. Bilgisayarımı bozarım diye korkuyorum.
Hayır bozmazsınız merak etmeyin. USB'ye "Rufus" yazılımı ile Windows 10 format dosyalarını atın. Daha sonra temiz kurulum yapın. 10 olmasa bile en basitinden 8.1 yapın.

Bu bilgisayara hiç format attırmadık. Windows 8'e ya da 8.1'e geçince ethernet driverleri otomatik mi geliyor? Yoksa biz kendimiz mi kuruyoruz?

Bu bilgisayara hiç format attırmadık. Windows 8'e ya da 8.1'e geçince ethernet driverleri otomatik mi geliyor? Yoksa biz kendimiz mi kuruyoruz?
8, 8.1 ve 10'da otomatik olarak gerekli driver'ları kendisi yüklüyor. Buna ethernet sürücüsü de dahil. Sen sadece arta kalan birkaç driver'ı ve ekran kartı driverlarını yüklüyorsun.

Sadece Windows 10 en güncel driverları indirme ve kurma özelliği sunuyor. Bu arada saçma sapan düşünceleri bırakıp Windows 10 u kurun. Yani bilgisayarın bozulması için hiçbir neden yok. Böyle düşünceler nerden aklınıza geliyor anlamıyorum.

Yeni işletim sistemi her zaman iyidir. En azından windows 7 ye geç diyeceğim fakat 2020 de microsoft desteği kesiyormuş ekran kartınızda 1024mb ise windows 8 oem keyi alabilirsiniz internette ucuza satılıyor. Detaylı bir kurulum videosu izle en az 2-3 defa benim tavsiyem tabi ki fakat ram miktarı ve işlemcinin markası ve modelini yazarsanız size daha iyi yardımcı olurum.

Yeni işletim sistemi her zaman iyidir. En azından windows 7 ye geç diyeceğim fakat 2020 de microsoft desteği kesiyormuş ekran kartınızda 1024mb ise windows 8 oem keyi alabilirsiniz internette ucuza satılıyor. Detaylı bir kurulum videosu izle en az 2-3 defa benim tavsiyem tabi ki fakat ram miktarı ve işlemcinin markası ve modelini yazarsanız size daha iyi yardımcı olurum.
Hocam Internet Explorer ile bir akrabalığınız var mı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı