ATI Radeon HD 3600 Windows 8 Driver

AMD Windows 8 için HD 2000, HD 3000, HD 4000 modelleri için sürücülerden vazgeçmişti tekrar yayımladı. Nvidia hala 6 Serisi kartları için güncel sürücü desteği vermekte.

Vazgeçti diye bir şey yok. 6 ayda bir sürücü çıkartıyor. Nvidia'nın yaptığı ise saçmalık, milattan kalma kartlara sürücü çıkartmakla uğraşıyor. Neden benim bilgisayarım yavaş gibi cümleler duyduğumda sinirleniyorum.

AMD Windows 8 için HD 2000, HD 3000, HD 4000 modelleri için sürücülerden vazgeçmişti tekrar yayımladı. Nvidia hala 6 Serisi kartları için güncel sürücü desteği vermekte.

Evet, CryTek de DirectX 11 yoksa oyun yok diyor :) Ne güzel dimi :)

Öyle tabi ki.

- - - Güncellendi - - -

Vazgeçti diye bir şey yok. 6 ayda bir sürücü çıkartıyor. Nvidia'nın yaptığı ise saçmalık, milattan kalma kartlara sürücü çıkartmakla uğraşıyor. Neden benim bilgisayarım yavaş gibi cümleler duyduğumda sinirleniyorum.

Yarım yıl sürücü güncellemesinimi bekleyeceğiz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarım yıl sürücü güncellemesinimi bekleyeceğiz :)

Eski kartla oyun oynayacağım diye bekleyeceğine, yeni kart alırsın. Hem AMD'nin bu tutumu çok daha iyi. Millete boş vaatlerde bulunmuyor ve onlara kartlarının artık eskidiğini hatırlatıyor resmen. Aklı olan kartını yeniler. Ne gereği var eski kartlara sürücü çıkarmanın.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı