ATI Radeon HD 3870 OC ?

Krahan

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, benim elimde ATI Radeon HD 3870 var. Hani her oyunu açmasada oynarım diye bu steam indirimlerinden bişeyler aldım. Mesela Goat Simulator. 20 dk oynamadım ki bir anda ekran gitti. Ekranım dikine siyah ve beyaz kısa kısa (barkod gibi) çizgilerle doldu ve hoparlörden "dıııııttt" diye ses gelmeye başladı.
Ne yapacağımı şaşırdım şahsen, Lise 3 Web tasarımı öğrencisiyim, az çok bildigim için MSI Afterbuner kurdum.
Atı 13.9 Regancy driver çalıştırıyor sorunsuz bu yüzden güncellemeden sürekli bunu kullanıyorum.

Bana driver tavsiyesi, oc tavsiyesi veya işime yarıyacak güzel bir tavsiyesi olan varsa lütfen yazsın.

-Bu konudan 2. kere açtıgım için özür diliyorum. Ancak acil cevap gerekiyor. Teşekkürler.

Hiç değilse bir AMD R7 240 alın güncel oyunları low medium oynayabilirsiniz. O ekran kartından birşey beklemeyin artık. R7 240 vatanda 171 TL.

Kartın potansiyeli küçük ilk önce ona bakmanı öneririm. (Bende yazılım okuyorum). Kartı boşa ugraşma gidip yeni karta geç direk programların için değil çok eski bir kart hızlanmıyor diye bir zaman sonra sıkılırsın.Zaten overclock için yapılmış bir kart değil fazla ileri gidemez boşa zaman kaybedersin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı